GEL GİT ANKARA KAÇ SAAT?

Emetbor işletmesinde müdür değişikliğine gidilirken 2. 10 işçi alımı için mülakatlar pazartesi başlıyor.

GEL GİT ANKARA KAÇ SAAT? Güncel

Emet Bor İşletme Müdürlüğünün kadrolu işçi ihtiyacının karşılanması amacıyla alınacak 10 işçi için 19-20 Mart 2018 tarihlerinde sözlü sınav yapılacak.Daha önce alınan 14 işçi için 300 kadar müracat yapılırken bu defa 10 işçi alımı için 131 kişi mülakata katılacak.

 

9.12.2017 tarihinde  iş kurca yayınlanan ilan ile Emet ilçesine 2 adet Meslek yüksek okul mezunu Makine bölümü mezunu, 2 adet meslek yüksek okulu elektrik mezunu,1 adet meslek yüksek okulu kimya mezunu olmak üzere toplam 5 meslek yüksek okul mezunu; 2 adet kimyacı, 3 adet makine bölümü mezunu olmak üzere 5 lise mezunu işçi alımı yapılacak.

19 ve 20 Mart 2018 ‘de yapılacak mülakatlar için bölgemizden Ankaraya otobüs seferleri düzenlenmeye başladı.

 

Her zamanki gibi mülakatların bölgede değil Ankara’da yapılmasına işçi adayları tepki verirken, adaylar hafta başında Ankara’da iş umudu aramaya devam edecekler.

Bu arada  daha önce alımı yapılan 12 lise 2 meslek yüksek okul mezunu 14 işçi henüz işletmede işe başlamadı.

Güvenlik soruşturmalarının tamamlandığı öğrenilen işçilerin işe başlaması için Valilikçe gerekeli yazıların  hazırlandığı öğrenildi. Valilik yazıları işletmeye gelmesi ile İşçilerin bu ay içinde   veya Nisan başlarında göreve başlamaları bekleniyor.

MÜDÜR DEĞİŞTİ

 Emetbor işletme müdürü Metin Arslan’ın merkezde daire müdürlüğüne getirilirken  Kırka da görev yapan baş mühendis  Osman Zengin Emetbor işletme müdürlüğüne atandı. Cuma günü ilçeye gelerek fabrikayı gezen Zengin bu hafta ilçemizde görevine başlayacak

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar