KAYMAKAM ÇİÇEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

İlçemiz Kaymakam vekilliğine atanan Hasan Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken,Çiçek te iade i ziyaretlerini de sürdürüyor

KAYMAKAM ÇİÇEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR Güncel

İlçemiz Kaymakam vekilliğine atanan Hasan Çiçek’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ederken,Çiçek te  iade i ziyaretlerini de sürdürüyor. İlçede temsilciliği bulunan siyasi parti ve derneklere ziyaretlerini sürürden Kaymakam Çiçek bu kapsamnda Emet Ak parti ve Emet Chp ilçe teşkilatlarında ziyaret etti.

Kaymakam Çiçek biryandan Emeti ve Emetileri tanıma çalışmalarını sürdürürken diğer yandan  da başta eğitim olmak üzere projelerini hayata geçirmeyede başladı. Her okulda resim atölyeleri bulunması için   çalışma başlatan Kaymakamlık Halk eğitim bünyesinde piyano gibi müzik aletleri  ve güzel  sanatlar alanında  kurslar açılması için çalışmalar yürütüyor.

Esnaf, dernek parti ve köy gezilerini sürdüren Kaymakam Çiçek’in  Her yaşta insanımızın spor yapabilmesi  adına Kapalı spor salonunda bulunan fitness salonunda gerekli Cimnastik aletlerin yenilenmesi, artırılması yönünde  girişimlere başladığı ve bu konuda  Türkiye Cimnastik federasyonu ile iletişime geçildiği öğrenildi.

Siyasi parti temsilcileri ziyaretleri kapsamında Cuma akşamıEmet Saadet partisi ilçe teşkilatını ziyaret eden Kaymakam Çiçek’in parti,stk, oda ve esnaf ziyaretlerinin program dahilinde devam edeceği öğrenildi.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar