KAYMAKAM ÇİÇEK’TEN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE ZİYARET

Emet ilçe Kaymakam vekili Hasan Çiçek 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma haftasında şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

KAYMAKAM ÇİÇEK’TEN ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİNE ZİYARET Güncel

Emet ilçe Kaymakam vekili Hasan Çiçek 18 Mart Çanakkale şehitlerini anma haftasında şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti.

            Emet ilçesine bağlı Günlüce köyünden Mardin Nusaybinde şehit olan  Adem Çağlayan, Düşecek köyünden Tunceli Hozatta şehit olan Hasan Ali Soysal ve Uludere de çatışmada gazi olan Ömer fakı köyünden gazi Mehmet Başer’ i ve ailelerini ziyaret eden Kaymakam Çiçek’e  Emet jandarma komutanı Murat Resul Kılıçaslan ve Emet emniyet müdürü Gökhan Yıldırım’da eşlik etti.

            Emet kaymakam vekili Hasan Çiçek bu vatan için seve seve canlarını feda eden şehitlerimiz ve ülkemizin bekası için canını ortaya koyan gazilerimizin kendilerine emanet olduklarını ifade ederek her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Kaymakam Çiçek, her zaman Emet kaymakamlığı kapılarının şehit aileleri ve gazilerimize açık olduğunu belirtti.

 

Düşecek köyünde şehit Hasan Ali Soysal’ın babası Mehmet Soysal  kendilerinden bir isteği olup olmadığını soran Kaymakam Çiçek’e  “Çok şükür bir şeye ihtiyacımız yok.Burada oğlumuzun hatırası ile yaşıyoruz. Allah devletimizden razı olsun. “dedi.

 

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar