GÖNÜL GÖZLERİ BİR

Emet ilçesinde Milli eğitim bünysesinde öğretmen ve santral memuru olarak görev yapan görme engelli personeller Emet Kaymakam vekili Hasan Çiçek ve Emet belediye başkanı Mustafa Koca’yı makamlarında ziyaret ettiler

GÖNÜL GÖZLERİ BİR Güncel

Emet ilçesinde Milli eğitim bünysesinde  öğretmen ve santral memuru olarak görev yapan görme engelli personeller Emet Kaymakam vekili Hasan Çiçek ve Emet belediye başkanı Mustafa Koca’yı makamlarında ziyaret ettiler.

Görme engelli Emet İmam Hatip Lisesi personeli  Nasıf Gökduman, Gazi Emet Anadolu lisesi personeli İsmail Elitok, Emet Cevizdere Şehitleri Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi personeli Yusuf Gökduman, ve Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Türkçe öğretmeni Osman Taşdemir,  Emet Milli eğitim müdürü Mustafa Cöre ile birlikte gerçekleştirdikleri ziyaretlerde Kaymakam Çiçek ve başkan Koca’ya hediye takdim ettiler.

            İlçede yeni göreve başlayan Kaymakam vekili Çiçek ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken,toplumda farkındalık yaratmak için özel insanlarımızın her zaman yanlarında ve destekçisi olacaklarını ifade etti. Kaymakam Çiçek görme engellilere rehberlik edecek sarı yürüyüş bantları ve ışıklandırmalar için ilgili birimlerle ortak çalışmalar yapıalcağını sözlerine ekledi.

            Belediye başkanı Mustafa Koca’da ziyaret için teşekkür ederken bölgede  en büyük engelsiz yaşam parkınını ilçe halkına kazandırdıklarını ifade ederek, görme ve diğer engelli vatandaşların yaşamlarını dahada kolaylaştırma adına yerel yönetim olarka üzerlerine düşeni yapmaya devam edeceklerini ifade etti.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar