DÖRT BİR YANDAN EMETLİLER KÜTAHYA'YA AKIN ETTİ VİDEO

Emetliler dayanışma ve Kalkınma derneği 1. Kütahya il istişare toplantısında Emet’in siyaset,bürokrasi ve iş dünyasındaki temsilcileri bir araya geldi.

DÖRT BİR YANDAN EMETLİLER KÜTAHYA'YA AKIN ETTİ VİDEO Güncel

Emetliler dayanışma ve Kalkınma derneği 1. Kütahya il istişare toplantısında Emet’in siyaset,bürokrasi ve iş dünyasındaki temsilcileri bir araya geldi.

            Kütahya belediyesi Sosyal tesislerinde gerçekleştirilen ve geniş bir katılımın olduğu toplantıya 1983-1987 yılları arasında Emet kaymakamlığı yaparken, Türkiye’de yılın yöneticisi seçilen Halis Arslan onur konuğu olarak katıldı. Yaklaşık 5 saat süren toplantıda Emetin şuanki mevcut durumu,ilçenin gelişim adına yeni projeler gerçekleştirilmesine yönelik fikir istişareleri, derneğin geliştirilmesi ve merkezde şube açılması gibi birçok konuda görüş alışverişinde bulunuldu.

            Emet ilçesinden Kaymakam Hasan Çiçek, Belediye başkanı Mustafa Koca, tüm parti  başkanları,stk ve oda başkanları ve dernek yöneticilerinin katıldığı toplantıda,Kütahya ve diğer illerde yaşayan Emetli siyaset,iş adamı,bürokrat, esnaf ve memleket severleri  bir araya geldi.Yaklaşık 200 kişinin katıldığı toplantı sonunda katılımcılar birlikte aile fotoğrafı çektirdiler.

             Tüm şehitlerimiz için  saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın hep birlikte okunması ile başlayan toplantıda Kütahya merkezde görev yapan din görevlilerinden Mehmet Güngör’ün Kur’an-ı Kerim okuması ile devam etti. Konuşmacıların fikirlerini sunduğu yöneticilerin ilçe adına yaptıkları ve devam eden projeler ile yapmayı düşündükleri projeleri katılımcılara aktardığı toplantı ortak karar çıktı. Oda "Her şey Emet için"

            KİMLER KATILDI

Halis Aslan Emet eski kaymakamı, Emet kaymakamı Hasan Çiçek,Emet belediye başkanı Mustafa Koca, Bursa Bölge idare mahkemesi hakimlerinden  Ali İhsan Çamurlu, Doç.Dr Murat Sezgin, Uzman Dr Ahmet Özkul,Kutso başkan vekili yüksek mühendis Ahmet Bağırgan,Uygar tur işletme sahibi Nuri Uygun,Ak parti Kütahya il yönetim kurulu üyeleri Osman Orhan Cengiz,Ömer Öztaş,Emet Ak parti ilçe başkanı Hüseyin Doğan, Emet Chp ilçe başkanı Fevzi Şen, Emet Saadet parti ilçe başkanı Mehmet Hamamcı,Emet Mhp ilçe bşk yrdm. Mehmet Şenkal, Emet iyi parti başkan yrd. Ahmet Yılmaz, Emet Dsp ilçe başkanı Mustafa Akın,

Emet Esnaf odası başkanı  Abdullah Ünal, Emet ziraat odası başkanı Sami Yüksel,Emet şoförler odası başkanı Ahmet Kaymak, Emet esnaf kefalet koop. Bşk.A.Kadir Ekmekçioğlu, Emet il genel meclisi üyeleri Mehmet Taşkıran,Av.Hakan Uslu,İl gümürük ve ticaret müdürü İsmail Hakkı Uygun,

Emet,Kütahya  ve diğer illerde ikame eden işdünyamız, bürokrat, esnaf, ve tanımış simalarımız Ali Duyan,Tugay Uslu,Metin Erkul, Murat Uyanık,Hüseyin Kabar, Yücel Akgün,Yahya palas,Nurettin Kaplan, İlhan Özvural,Orhan Akay,Mücahit Köksal,Dr.Mehmet Fatih Uzun,Mehmet Hatipoğlu,Mustafa Uygun,Ethem Kınık,Ruhi Kınık,Tahsin Çokan,Mustafa Hamamcı,Ahmet Altınok,Mehmet Furkan Kahraman,Emre Aydın,Samet Özkaya,Mehmet Yakar, İsmail Özcan,Mehmet Güngör,İsmail Alper,Mesut Altıner,Gökhan Orhan, Şerif Barış,Rıfat Hatipoğlu,Ahmet Zorun,Erhan Özhan, İsmail Hamamcı, Ahmet Ener,Osman Marangozoğlu,Hakan Ekiz,Nihat Helvacı, Bekir Beşli,Sabri Ener, Sebahattin Ener, Kasım Akdağ,Ahmet Demirsöz,Mustafa Arı,Ahmet Özkal, İbrahim Demirel,Hakkı Erensoy,Mustafa Mutlu,Muhsin  Kaymak, Mustafa Uçak,Mustafa Sağıroğlu, Hasan Algül,Ayhan Sert,Ali Sezgin, Ömer Seval,Hikmet Meral,Süleyman Demirel,Mehmet Aziz Kayaltı, Ahmet Duman, Tahsin İnce, İsmail Parlak,Hüseyin Özekmekçi,İsmail Fidancı,Ahmet Muhammed Tosun, Selami Kınık, İsmail Hakkı Kurt,İsmail Sayar,Metin Erkul, İsmail Tosun,Mehmet Ak,Mehmet Savaşan, İbrahim Uçak,Murat Çil,Abdülkadir Aksu,Mehmet Tevfik Kabadayı,Hüseyin Okkalı,Ali Akyol, Ahmet İkikapılı,Latif Koç, Hasan Turgut, Cafer Özkul, Kadriye Özkul,Aliye Özkul,Nuri Kabak,Alaattin Elmacı,Tuncay Çoban,Ahmet Uçak,Barbaros Karaosmanoğlu, Ercan Kolku,Yasin Tunçer, Hansa Kurnaz, Mehmet Saka,Hakan Özcan,İsmail Elmacı,Ahmet Peynirci,Ramazan Sezer,Halil Er,Ömer Toprak,

 

KONUŞMACILARIN HABER VE VİDEOLARI GELİYOR

ELMACI;”TÜRKİYE’NİN NERESİNDE OLURSA OLSUN TÜM EMETLİLERE ULAŞACAĞIZ”DİĞER HABERDE

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar