KAYMAKAM ARSLAN ;MESLEĞİMİN DOĞUMUNU EMET’TE YAPTIM

Emet ilçesinde kaymakamlık yaptığı dönemde Türkiye'de yılın yöneticisi seçilen Halis Arslan Emetliler dayanışma ve kalkınma derneği 1. Kütahya il istişare toplantısının onu rkonuğuydu.

KAYMAKAM ARSLAN ;MESLEĞİMİN DOĞUMUNU EMET’TE YAPTIM Güncel

Emetliler dayanışma ve Klakınma derneği Kütahya 1. il istişare toplantısında konuşan Arslan Emeti ve Emetlileri asla unutmadığını ifade etti.Toplantıya onur konuğu olarak katılan ve 1983-1987 yılları arasında Emet kaymakamlığı görevinde bulunan Halis Arslan, mesleğinin doğumunu Emet ilçesinde yaptığını ifade ederek şunları söyledi;

            “Emette filizlendim,yeşerdim.Bu sebeblede kadirşinas  Emet halkını asla unutmuyorum. Çünkü burada yaşayan insanlarımızla çok güzel imeceler gerçekleştirdik. İnsanlara ne yapmak istedğinizi  anlatırsanız toplumsal dayanışmayı gayet iyi sağlıyorlar.Üretken ve çalışkan Emet halkını organize ederek burada çok güzel hizmetler yaptık.  Yıllar içinde nerede bir Emet lafı duysam kulak kabarttım, nerede bir Emetli görsem hemen elinden tuttum.Bundan sonrada bize düşen bir görev olursa her zaman yapmaya hazırım.Çünkü ben 4 yıl Emetin ekmeğini yiyip,suyunu içtim. “dedi.

İŞTE HALİS ARSLAN'IN KONUŞMASI VİDEO

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar