BAĞIRGAN ÖNCE KÜTAHYA GENELİ BİRLİĞİMİZİ SAĞLAMALIYIZ video

İnşaat yüksek mühendisi ve Kutso başkan vekili Ahmet Bağırgan Emetliler dayanışma ve kalkınma derneği toplantısında önce Kütahya geneli birleşmenin sağlanması gerektiğini ifade etti.

BAĞIRGAN  ÖNCE KÜTAHYA GENELİ BİRLİĞİMİZİ SAĞLAMALIYIZ video Güncel

Toplantıda konuşan İnşaat yüksek mühendisi ve Kutso başkan vekili Ahmet Bağırgan Kütahyada Emetlilerin organize olamsı adına önemli buldukları toplantında ilk beklentilerin merkezde dayanışmayı temin etmesi olduğunu belirtti.

   80 li yıllarda üniversite öğrencisi oldukları dönemde,barınma ve burs gibi konularda Emetli idarecilerin destekleri ile eğitim hayatını sürdürdüklerini belirten Bağırgan;” O dönem birbirine sahip çıkan,dayanışma içerisnd eolan Emetliler sayesinde bugünlere geldik.Şuan ise Kütahyada yaşayan Emetliler olarak o dönemlerin çok gersindeyiz. Dernek  merkezimiz kapandı.1992 dne beri Kütahyadayım ama benden sonraki neslin çoğunu tanımıyorum. Dernek merkezi vasıtası ile insanlar birbirini tanıyordu. Kütahya bürokrasisinde çok değerli Emetli hemşehrilerimiz var.Hemen hemen her dairede Kütahyada kendini ispatlamış bürokrat ve işadamlarımız var.Tek eksiğimiz kopukluğumuz.Benim bu toplantıdan ilk beklentim dernek olarak öncelikle ilde birlik beraberlik ve dayanışmayı sağlayabilmek.Bunu sağlarsak işimiz çok daha kolay olacaktır”dedi.

İŞTE AHMET BAĞIRGAN'IN KONUŞMASI VİDEO

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar