ÖZKUL BÖLGEMİZDEN YETİŞEN İNSAN SAYISINI ARTIRMAMIZ GEREKİR

Bursa özel hayat hastanesi sahibi Uzman doktor Ahmet Özkul derneğin bölgedenyetişmiş insan gücü saysını artırmaya yönelik çalışmalar yapılması gerektiğini ifade etti.

ÖZKUL BÖLGEMİZDEN YETİŞEN İNSAN SAYISINI ARTIRMAMIZ GEREKİR Güncel

Emetliler Dayanışma ve Kalkınma derneği Kütahya il istişare toplantısında  konuşan Uzman Dr. Ahmet Özkul yetişmiş insan gücü için çalışılması gerektiğini ifade etti.

Uzman doktor ve Bursa özel hayat hastanesi sahibi hemşehrimiz Ahmet Özkulda  her biri ayrı bir panel konusu olacak olan Emet sorunları ve çözüm önerilerinde bu ilk toplantıyı bir araya gelme ve biryerlerden başlamak adına önemli bulduklarını ifade etti.

            Özkul;” Emetle ilgili bir toplantı yapılacağını duyunca kalktık geldik. Hepimizin kendine göre bu toplantıya ve hizmetlere katacağı bir şeyler vardır. Yatırımlar siyasi olsada organize etme ve  kamuoyu oluşturmak gerekir. İleçde orman ürünleri sağlık turizmi gibi alanlarda yatırımlar deteklenmelidir. Ayrıca vakıf yolu ile de ilçe dışına giden öğrencilere burs ve hizmet desteği verilmelidir. Bölgemizden yetişen insan sayısının artırılmasına destek verilmelidir. Hepimiz Emette yetişmiş insanlar olarak  memleket çalışmalarına her zaman duyarlıyız “dedi.

İŞTE AHMET ÖZKUL'UN KONUŞMASI VİDEO

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar