ÜNAL EMETİN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Emet esnaf odası başkanı Abdullah Ünal Emetliler dayanışma ve kalkınma derneğince düzenlenen toplantıda ilçenin hayallerini gerçekleştirmek için çalıştıklarını ifade etti.

ÜNAL EMETİN HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ Güncel

Emetliler dayanışma ve Kalkınma derneği toplantısında konuşan Emet esnaf odası başkanı Abdullah Ünal yıllarca Emette konuşulan ancak bir türlü hayata geçirilemeyen Oman ürünleri sanayinde işadmaı İbrahim Uçak ile yatırım gerçekleştirdiklerini belirtti. Ünal Emmar adı ile kurulan işletmeleri ile şuan 23 kişi istihdam ettiklerini beyanla şunları söyledi;

            “İlçemiz Emetbor işletmesinin paletleri, ilçeden giden tomrukların işlenerek palete dönüştürülmesi ile  yeniden ilçemize geliyordu. Emetin hayalini gerçekleştirdik palet üretimini yapıyoruz. Bu konuda Emetimizde üretim varken başka yerdne alırmıyım diyerek bizlere destke olan hemeşhrileri işadamlarımız Hacı Mehmet Hatipoğlu ve Mustafa Uygun’ada huzurlarınıza teşekkür etmek istiyorum.Hayalllerin hayata geçirlmediği projeler maalesef hep lafta kalıyor. Göreve geldikten sonra her iş kolundaki esnaflarımızla ayrı ayrı toplantılar yaparak beklentilerini ve birlikte neler yapabileceklerini istişare ettik. Bu toplantılar sonrası  sanayi esnaflarımız için yeni sanayi sitesi projemizi hayata geçirdik. Yapımı devame den sitemize Emet dışındanda sanayi esnaflarımız yer aldılar.İnşallah en kısa sürede tamamlanacak. Snayiöiz tamamalanınca ilçemizde sanayimizin gelişimine katkı sağlamış olacağız “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar