DOĞAN, BİR KAVURMALIK DEĞİL DÜNYAYI KAVURACAK EMETLİ VAR

Emet Ak parti ilçe başkanı Hüseyin Doğan Emet ilçesinde faaliyetlerini artıran derneğin toplantılarına başladığımızda bir kavurmalık gibi görünsekte bugün görüyoruz ki bir kavurmalık değil dünyayı kavuracak kadar olduğumuzu gördüm”dedi.

DOĞAN, BİR KAVURMALIK DEĞİL DÜNYAYI KAVURACAK EMETLİ VAR Güncel

Emet Ak parti  ilçe başkanı Hüseyin Doğan Emet ilçesinde faaliyetlerini artıran derneğin toplantılarına başladığımızda bir kavurmalık gibi görünsekte bugün görüyoruz ki bir kavurmalık değil dünyayı kavuracak kadar olduğumuzu gördüm”dedi.

Başkan Doğan;”. Çeşitli il ve ilçelerden gelen heşehrilerimizin bu toplantıya katılmış olmaları bizler için çok önemli.6 yıl doğuda görev yaptım. Orda her şey devleten beklenir. Bizim Emette ise her şey yine devletten ve siyasetten bekleniyor.Kütahya genelinde en yüksek kamu yatırımları Emet ilçemize yapılmaktadır.  Diğer yandan bizler Emet Hisarcık Çavdarhisar  olarak  bölgesel  kalkınma adına  projeler üretiyoruz.İlçemizin tanıtımına önem veriyoruz. Emet hıdırellez şenlikleri bünlerce insanımızı bir araya getiriyor.2. organizasyonumuzu birlik ve beraberlik içersinde ve çok daha fazla insanımızın katılımı ile  burada yapmalıyız.

Emetin siyaseti sessiz değildir.Emetin sesini Ankarada yükselttik ve duyurduk.Ama her şeyi siyasetten beklemek yanlışından kaçınmalıyız.Bir yerleşim yeri siyasetiyle bürokrasiyle,yerel yönetimiyle, stklarıyla, birlikte gelişir.”dedi.

İŞTE HÜSEYİN DOĞAN'IN KONUŞMASI VİDEO

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar