KURNAZ,SADECE KEBAB YEMEĞE DEĞİL,YATIRIMADA GELİN

Emet diyanet sen şube başkanı Hasan Kurnaz, Emetliler dayanışma derneği toplantısında sermayesi güçlü Emetlilere seslendi.

KURNAZ,SADECE KEBAB YEMEĞE DEĞİL,YATIRIMADA GELİN Güncel

Toplantıda  ilçe dışında ikamet eden varlıklı Emetlilere seslenen Emet diyanet sen şube başkanı Hasan Kurnaz,ilçeye yatırım yapma çağrısında bulundu.

            Kurnaz;” Toplantılarda kolay kolay heyecanlanmam.Ancak burada çocukluk arkadaşlarımı,okul arkadaşlarımı,yağ sürdüğümüz ekmeklerimizi dışarıda  kavga gürültü yediğimiz arkadaşlarımı yıllar sonra burada bir arada görmek beni heyecanlandırdı. Bizler Emette birçok toplantıya katılıyoruz, ama sonuç alamıyoruz. Bizlerin gücü bu. Ama gücü olan Emetliler işte burada…Sermayesi olan,çevresi,makamı konumu olan Emetliler burada,bu salonda. Bizlerin sermayeleri,kapasiteleri Emete yatırım yapmaya müsait değil. Burada ise trilyonluk diyebileceğimiz hemşehrilerimiz var. “ dedi.

            Sermaye sahibi Emetli işadamlarını kendileri veya ortaklı Emete istihdam yaratacak yatırımlar yapmaya davet eden Kurnaz;” Emete gelip hamama  girip, yerli domates,kavun alıp,kebap yiyip gitmeyin. Bunlar olunca herkes Emette.Ama yatırım deyince ortada kimse kalmıyor. Bizler 5 tane zengin Emetliyi bir araya getirip memlekete  iş sahası açtıramıyorsak bu bizlerin ayıbıdır. Herkesi gerçek anlamda elini taşın altına sokmak kadar sermayelerinide memleket ekonomisine sokmaya davet ediyorum “dedi.

İŞTE HASAN KURNAZ'IN KONUŞMASI VİDEO

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar