GAZİ EMET GAZETESİ 35 YAŞINDA

Kuruculuğunu merhum Mehmet Özer’iin yaptığı , ilçenin ilk ve tek yerel gazetesi Gazi Emet, yayın hayatındaki 35.yılına girdi.

GAZİ EMET GAZETESİ 35 YAŞINDA Güncel

Kuruculuğunu merhum  Mehmet Özer’iin yaptığı , ilçenin ilk ve tek yerel gazetesi Gazi Emet,  yayın hayatındaki 35.yılına girdi.

 Gazetemiz sahibi Mehmet Akın  yaptığı açıklamada, gazetenin Anadolu basınında uzun süredir yayın yapan az sayıda yayın organından birisi olduğunu söyledi. Akın haftada iki gün yayınlanan gazetenin özellikle Emet dışında çok sayıda abonesi bulunduğunu ifade ederek, ''GaziEmet  Gazetesinin yerel basının yaşadığı onca sıkıntıya karşın, yöresinde büyük bir önemi olduğu açıktır. Bugünlere bir çok badireyi atlatarak geldik. Gerek siyasal ve gerekse yönetsel baskılar altında35. yılı doldurarak işimizi, görevimizi, sorumluluğumuzu yerine getirmeye çalıştık.Memleketin sorunlarını ilgililere aktarmayı görev kabul edip,memlekete bir çivi çakanların daima yanlarında olduk.Bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. “dedi

            Akın GaziEmet’in internet üzerinden yayıncılığıda yürüterek dünyanın dört bir yanında bulunan hemşehrilerine ulaştığını ifade ederek;” Gazetemiz aynı zamanda ilçemizin siyasi,kültürel,ekonomik tarihini  not düşerek gelecek kuşaklara aktarmaktadır.Bunun bilinci ile ilkeli tarafsız yayıncılığımız aynı şeidle devam edecektir. Gazetemize destek veren okurlarımıza , emek veren,  beden ve fikir işçilerimize teşekkür ediyorum “dedi.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar