YOLDA BAYRAKLA UYARI YAPAN KARAYOLLARI İŞÇİSİNE ÇARPTI

Tavşanlı-Emet karayolu 25. km sinde yeni ulşaıma açılan yolda bir araç yolda karayolları işçisine çarptı. Ağır yaralan işçi Tavşanlıya kaldırıldı.

YOLDA BAYRAKLA UYARI YAPAN KARAYOLLARI İŞÇİSİNE ÇARPTI Asayiş

Tavşanlı Emet karayolunun 25 kmsinde bu akşam  üstü meydana gelen kazada karayollarında çalışan bir işçi ağır yaralandı.

Ailesi ile birlikte Tavşanlıdan Hisarcık ilçesine gitmekte olan Davut Sarp Aşan (23)  ,yeni ulaşıma açılan ve heyelan nedeniyle taş duvar örme çalışması yapılan yolda farketmeyerek,sürücüleri uyaran  karayolları işçisi Ali Rıza Tuğlu(22)'ya çarptı.  Günlüce mevkiinde meydana gelen kazada,çarpmanın etkisi ile aracın ön camına düşen Tuğlu, daha sonra yere düştü. Aracın içerisinde annesinin kucağında bulunan A.Ö.S (1)kırılan camların kırıklarından hafif yaralandı.

Olay sonrası 112 acil servis ambulansları Emet ve Tavşanlıdan olay yerine gelirken yaralıya ilk müdaheleyi yaptılar. Yaralılar tavşanlıya Doç.Dr Mustafa Kalemli hastanesine kaldırılırken, hafif yaralı çocuk taburcu edildi.İşçi Tuğlu ise yoğun bakıma alındı.Kaza nedeniyle bir süre trafiğe kapanan yol da yol ulaşıma açılırken olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar