POLİS HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI

4-10 Nisan polisi haftası münasebetiyle Emet emniyet müdürlüğü İlçe kaymakamlığı ve İlçe Cumhuriyet savcılığı ziyaretleri ile etkinliklerine başladı.

POLİS HAFTASI ETKİNLİKLERİ BAŞLADI Güncel

Emniyet Teşkilâtının 173. Kuruluş yılı kutlamaları kapsamında, Emet ilçesi Emniyet Müdür vekili Gökhan Yıldırım  ile emniyet görevlileri, Emet Kaymakam Vekili Hasan ÇİÇEK ’ve Emet cumhuiyet baş savcısı Gürsel Karslı’yı makamlarıda ziyaret ettiler.

      4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis haftasında  yapılacak etkinlikler hakkında      Kaymakam vekili Çiçek’e bilgi verildi.

Kaymakam Çiçek,ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi;” “Toplumumuzun huzur ve güven ortamında yaşamasını sağlayan, Emniyet Teşkilatımızın 173. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum. Halkımızın huzur ve güvenliği için geceli gündüzlü çalışan emniyet personelimiz, en temel hizmeti yaparak, hizmetlerin en kutsalını yerine getirmektedir"

      Güvenlik ve özgürlükler dengesinin iyi sağlanması gerektiğini belirten Kaymakam Vekili Çiçek, "Yasalar çerçevesinde, kamu düzeninin korunması ve halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanması konusunda başarılı çalışmaların altına imza atan Polis Teşkilatımız, ilimizde de 'Vatandaş Odaklı Kamu Hizmeti' anlayışıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Türk Polis Teşkilatı'nın kuruluşunun 173. yıldönümünde, Emniyet Teşkilatı'nda görev yapan tüm teşkilat mensuplarımızın Polis Haftası'nı kutluyor, Şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine selam ve saygılarımı iletiyorum" ifadelerini kullandı.

            Emet emniyet müdür vekili Yıldırım ve beraberindeki heyet daha sonra Emet Cumhuriyet başsavcısı Gürsel Karslıyıda makamında ziyaret etti.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar