EMET ERKEN SEÇİME HAZIR

MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli'nin erken seçim daveti üzerine Emet ilçe parti başkanlarına olası bir erken seçimi sorduk.İşte cevapları;

EMET ERKEN SEÇİME HAZIR Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin grup toplantısında erken seçim tarihi vermesiyle birlikte siyaset gündeminde gözler bir anda liderlere çevrildi.  Bahçeli 26 Ağustosu seçim tarihi olarak ifade ederken Emet’te teşkilatı bulunan parti başkanları seçime hazır oldukları mesaını verdi.

AK PARTİ EMET İLÇE BAŞKANI DOĞAN

                Emet Ak parti ilçe başkanı Hüseyin Doğan  yönetim kurulları,gençlik ve kadın kolları , merkez ve köy teşkilatları ile heran seçime hazır olduklarını ifade ederek;” Genel başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın  kararları doğrultusunda  seçimlere daima hazırız. Bizler teşkilat olarak  yarın seçim olacakmış gibi sürekli çalışmalarımızı yapmaktayız.  Genel başkanımız  erken seçim kararı alırsa ,seçime hazır teşkilatların başında geliyoruz “dedi.

CHP EMET İLÇE BAŞKANI ŞEN

                Emet Chp ilçe başkanı Fevzi Şen erken seçim tekliflerine hodri meydan diyerek;” Biz hazırız. Hodri meydan. Ülkemizin içinde bulunduğu ekonomik ve diğer sorunlardan bir an önce kurtulması ,Ohal de yönetilmekten kurtulması ,dikta yönetiminden çıkması için, biz hazırız.Hem genel ,hem yerel seçimler için “dedi.

MHP İLÇE BAŞKANI MECİT

                Emet Millyetçi hareket partisi İlçe başkanı Mustafa Mecit genel başkanlarının erkens eçim çağrısı üzerine görev eheran hazır olduklarını belirterek;” Genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin erken seçim çağrısı ülkemizde bir heyecna yaratmıştır. Ülke siyasetine yön veren partimiz ve genel başkanımızın talimatları doğrultusunda Emet Mhp ilçe teşkilatı herzaman her sçeime hazırdır “dedi.

İYİ PARTİ İLÇE BAŞKANI DOĞU

                Emet İyi parti ilçe başkanı Eyüp Doğu ülke genelinde olduğu gibi Emet ilçesinde de teşkilatlandıklarını belirterek;” İyi parti olarak seçimler hazırız. Seçimlere giremeyeceğimiz yönünde kasıtlı çıkarılan haberler var. Seçimlere katılabilmemiz için hiçbir engel yok.Bizler ilk kongremizi 10 Aralıkta yaptık. Haziran sonrası yapılacak her seçime girme hakkımız var. Zaten bugün seçim kararı alınsa bile seçim takvimi nedeni ile Haziranı geçecek bir süreç var.  İyi parti seçimlere girecek ve ilk seçiminden  zaferle çıkacaktır “dedi.

SP EMET İLÇE BAŞKANI HAMAMCI

                Emet Saadet partisi ilçe başkanı Mehmet Hamamcı  26 Ağustos değil, bu Pazar seçim olsa teşkilat olarka hazır olduklarını belirterek;”  Milli görüş teşkilatı, seçimden seçime çalışan bir parti değildir. Bizler he rdiam davamız için mücadele eden  insanlarız. Değil 26 Ağustos,bu Pazar seçim olsa evvel Allahın izni ile Emet teşkialtı olarak  dört dörtlük seçimlere hazırız “dedi.

 

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar