CEVİZDERE ZAFERİNİN 96. YILDÖNÜMÜ PROGRAMI YAYINLANDI

27 Nisan Cevizdere zaferinin 96. Yıldönümü kutlama programı yayınlanırken Emet ilçesi gazileri Kaymakam Hasan Çiçek’i makamında ziyaret etti.

CEVİZDERE ZAFERİNİN 96. YILDÖNÜMÜ PROGRAMI YAYINLANDI Güncel

27 Nisan Cevizdere zaferinin 96. Yıldönümü kutlama programı yayınlanırken Emet ilçesi gazileri Kaymakam Hasan Çiçek’i makamında ziyaret etti.

Emet ilçesinin tarihinde önemli bir yere sahip olan ve direnişin sembolü Cevizdere zaferikutlama programına hazırlıklar sürerken, Emet Cevizdere araştırma derneği başkanı Ali Duyan gaziler ile birlikte Emet kaymakamı Hasan Çiçek’i ziyaret ettiler.

        Ziyarette Emet Kaymakamı Hasan ÇİÇEK, Gazilerimizin istek ve taleplerini dinledi. Kaymakam Çiçek, “Devletin ve vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden şehitlerin haklarının asla ödenemeyeceğini ifade etti. Şehitlerin aile ve yakınlarının devlete ve millete emanet olduğunu söyleyerek, şehit ailelerimizin ve gazilerimizin her türlü sıkıntı ve sorunlarının giderilmesi için elinden gelen bütün her şeyi yapacağız ‘dedi.

Cevizdere zaferi anma programı 27 Nisan Cuma günü Cevizdere anıtında yapılacak. Okul öğrencileri hafta boyunca hükümet konağı alt katında bulunan  milli mücadele müzesini ziyaret edecekler. İlçede Cuma günü ikindi namazı  öncesi şehitlerimiz için mevlüt okutulacak

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar