EMYO'DAN MİNİKLERE DRAMA GÖSTERİSİ

Dumlupınar Üniversitesi Emet Meslek yüksekokulu öğrencilerince hazırlanan drama etkinliğinin misafirleri Emet Gülten Dayıoğlu anaokulu öğrencileriydi.

EMYO'DAN MİNİKLERE DRAMA GÖSTERİSİ Eğitim

Dumlupınar Üniversitesi Emet Meslek yüksekokulu öğrencilerince hazırlanan drama etkinliğinin misafirleri Emet Gülten Dayıoğlu  anaokulu öğrencileriydi.

EMYO Çocuk Gelişimi Bölümü öğrencileri tarafından Öğr. Gör. İbrahim Halil SARAÇ koordinatörlüğünde Çocuk ve Drama dersi kapsamında hazırlanan “Dürüstlük ”ve “Paylaşma” konulu drama etkinliğine Gülten Dayıoğlu Anaokulu öğrencileri katılırken çocuklar merakla oyunu takip ettiler.

Gülten Dayıoğlu Anaokulu Müdürü Ayşe TAŞ ve öğretmenleri eşliğinde Yüksekokulu ziyaret eden öğrenciler, gerçekleşen etkinliği merak ve heyecan içerisinde izlediler.

Çocuklar farklı ve güzel bir gün geçirirken, Gülten Dayıoğlu Anaokulu Müdürü Ayşe TAŞ da yapılan etkinlikten memnuniyetini dile getirdi.  Meslek Yüksekokulu Müdür Yardımcısı  Öğr. Gör. Rıdvan SEZGİN,  Çocuk Gelişimi Bölüm Başkanı Öğr. Gör. İbrahim Halil SARAÇ ve Gülten Dayıoğlu Anaokulu Müdürü Ayşe TAŞ benzer organizasyonların gerçekleşmesi konusunda mutabık kaldılar.

 Meslek Yüksekokulu Müdürü  Dr.  Hasan BİRCAN da yaptığı açıklamada gerçekleşen etkinlikte emeği geçen öğretmenlere , öğrencilere  ve ziyareti geçekleştiren Gülten Dayıoğlu Anaokulu yönetimi ve eğitimci kadrosuna teşekkürlerini ifade etti.  Etkinlik hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar