CEVİZDERE KUPASI GAZİEMET ANADOLU LİSESİNİN

Emet Kaymakamlığı Cevizdere Şehitleri Halı Saha Futbol Turnuvasında şampiyon Gazi Emet Anadolu Lisesi oldu.

CEVİZDERE KUPASI GAZİEMET ANADOLU LİSESİNİN Spor

Emet Kaymakamlığı Cevizdere Şehitleri Halı Saha Futbol Turnuvasında şampiyon Gazi Emet Anadolu Lisesi oldu. Oldukça çekişmeli geçen maçta rakibi Emet Anadolu İmam HatipLisesini 5-4 yenen Gazi Emet Anadolu Lisesi gülen taraf oldu.
Kupa töreninde İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Umut IŞIK emeklerinden ötürü Ali DUYAN, Hasan KISA, Hüseyin ÖZBEYAZ, Yasin PEKER, Mehmet Ali SARIKAYA, İbrahim KOŞTUR ve Murat CEYLAN’a teşekkür ederek belge verdi.
Turnuvayı 3. sırada tamamlayan Emet Mesleki Anadolu Lisesi’ne kupa ve madalyalarını Emniyet Müdürü Gökhan YILDIRIM verdi.

Turnuvayı 2. sırada tamamlayan Emet Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne kupa ve madalyalarını İlçe Jandarma Komutanı Resul Murat KILIÇARSLAN verdi.
Turnuvayı 1. sırada tamamlayan Gazi Emet Anadolu Lisesi’ne kupa ve madalyalarını Emet Kaymakamı Hasan ÇİÇEK verdi. Kaymakam Hasan ÇİÇEK kupa töreninde, gençlere ve sporseverlere hitaben konuşmasında katılan 8 takımı ayrı ayrı tebrik ettiğini belirtti. Bu tip turnuvaların artarak süreceğini belirten Kaymakam Hasan ÇİÇEK, sporun gençlerin gelişiminde çok önemli olduğunu vurguladı. İlçede spora yönelik çalışmaların süreceğinin altını çizdi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar