EMET SAADET PARTİSİNDEN DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKMA DAVETİ

Emet Saadet partisi ilçe başkanı Mehmet Hamamcı Cumhurbaşkanı adayı olan genel başkanları Temel Karamollaoğlu için demokrasiye inanan tüm vatandaşları seçim kurullarına imza atmaya davet etti.

EMET SAADET PARTİSİNDEN DEMOKRASİYE SAHİP ÇIKMA DAVETİ Siyaset

met Saadet partisi İlçe başkanı Mehmet Hamamcı Cumhurbaşkanlığına aday olan genel başkanları Temel Karamollaoğlu’nun aday olabilmesi için gerekli 100 bin imzanın toplanması adına tüm demokrasi sevdalılarını ilçe seçim kuruluna imza vermeye davet etti.

Hamamcı uydudan naklen yayınları kesmek dahil her türlü engellemelere rağmen genel başkanlarının Cumhurbaşkanlığı adaylığını açıkladığını beyanla şunları söyledi;

“ Genel başkanımız sayın Temel Karamollaoğlu her türlü engellemelere , farklı adaylarla partimizin adını ortaya atarak akılları karıştırmak istemelerine rağmen adaylığını açıklamıştır. Bizler milli görüş davasının neferleri olarak tüm kısıtlamalara rağmen halkımızın sağduyusuna güvenen insanlarız. Genel başkanımız hiçbir partiye, hiçbir partiliye tezek tabirini kullanmayacak kadar birleştirici, hiçbir kişi ver zümreyi ötekileştirmeyecek kadar millet sevdalısı, herkesi sevgi ve saygıyla kucaklayarak memlekete hizmeti şiar edinecek kadar lider vasıflı bir bilge başkandır. İnşallah tüm ülke halkımızın beklediği ayrıştırıcı değil, birleştirici bir liderlik ve halkımızın gerçek iktidarı için bugün itibarı ile Bismillah diyerek genel başkanımızı Cumhurbaşkanı yapmak için çalışmalara başlıyoruz.”dedi.

Karamollaoğlu’nun aday olabilmesi için 100 bin imzanın seçim kurullarına gidilerek verilebileceğini belirten başkan Hamamcı;” Demokrasiye inanan, halkın beklentilerinin önünde hiçbir dayatma ve engel olmaması gerektiğini inanan vatandaşlarımız 4 mayıs- 9 mayıs tarihleri arasında ilçe seçim kurullarına giderek genel başkanımız sayın Temel Karamollaoğlu’nun aday olabilmesi için imza verebilirler. İlçe seçim kurullarımız hafta sonları da dahil sabah 8 akşam 8 hizmet verecektir. Memleketine, milletine, demokrasisine sahip çıkmak adına tüm duyarlı hemşehrilerimizi seçim kuruluna giderek imza vermeye davet ediyoruz. İnşallah saadete ereceğimiz günler yakındır “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar