BU HASTANE BÖLGEMİZE ÇOK YAKIŞACAK

Geçici Kabulleri başlanan Emet yeni devlet hastanesinin tıbbi ve büro malzeme donatımları devam ediyor.

BU HASTANE BÖLGEMİZE ÇOK YAKIŞACAK Sağlık

Geçici Kabulleri başlanan Emet yeni devlet hastanesinin tıbbi ve büro malzeme donatımları devam ediyor.Ak parti Kütahya Milletvekili Prof. Dr. Vural Kavuncu’nun Sağlık komisyon başkanı olduğu dönemlerde hız kazandırdığı Emet yeni devlet hastanesinin tıbbi malzeme,büro malzemeleri donatımı,çevre düzenleme çalışmaları devam ediyor.

                Milletvekili Kavuncu Emet ilçesini ziyaretlerinde çalışmarı yerinde incelerken Emet devlet hastanesi başhekimi Dr. Rukiye Kara’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

                Ameliyatahanesi  hazır olan ve röntgen ve tüm diş ünitelerinin yenilendiği hastanede,tüm mobilya mefruşat donatımıda devam ediyor. Kütahya Evliya çelebide bulunan Sigara bırakma polikliniğide bulunacak olan Emet yeni devlet hastanesinin seçim öncesi açılışının yapılması bekleniyor.

                En son Kadın doğum uzmanı atamasıda yapıaln hastanede genel cerrah dışında kador açığı bulunmazken bu kadronunda önümüzdeki yer değiştirme kuralarında Emeti tercih eden doktorun görev alması il tamamlanacağı ifade ediliyor.

                Ziyaret sonrası açıklama yapan Milletvekili Kavuncu ;”Halka hizmet Hakk’a hizmettir. Kütahya’da AK İcraatlarımız devam ediyor. Yeni Emet Devlet Hastanesi açılmak için gün sayıyor. Modern poliklinikleri, sigara bırakma polikliniği, Diş Ünitesi, Acil servisi, laboratuar, ameliyathane, yoğun bakım, doğumhane ve beş yıldız konforunda hasta odaları, palyatif servisi ve hemen tamamı yeni son sistem tıbbi cihaz ve donanımı ile Emet ve Hisarcık’ın hizmetinde olacak. Hemşehrilerimiz elbette herşeyin en iyisine layık.”dedi.

            Kavuncu Emet programı dahilinde parti yönetimi, kadın ve gençlik kolları yönetimleri ile istişare toplantısı yaparken esnaf ziyaretide gerçekleştirerek ilçemizden ayrıldı.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar