HAMAMCI,SEÇİM OLUNCA HÜKÜMETE KIŞ ERKEN GELDİ!

Saadet partisi Emet ilçe başkanı Mehmet Hamamcı hükümet tarafından Mayıs ayında kömür dağıtılmasını eleştirdi.

HAMAMCI,SEÇİM OLUNCA HÜKÜMETE KIŞ ERKEN GELDİ! Siyaset

Saadet partisi Emet ilçe başkanı Mehmet Hamamcı hükümet vasıtası ile Mayıs ayında ev ev kömür dağıtılmasını eleştirerek;” Bu sene kışımız Mayıs ayında geldi. Seçim kömürleri kapı kapı dağıtılıyor. Ak parti iktidarı kadar devlet imkanlarını seçim için sonuna kadar kullanan başka bir iktidar görülmedi “dedi.

                Başkan Hamamcı gazetemize yaptığı açıklamada   Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın seçim manifestosunu, ve seçim adına yapılan adaletsizlikleir eleşitrdi. Hamamcı’nın açıklaması şöyle;

                “Sayın Cumhurbaşkanımız seçim manifestolarını altı kalem olarak açıkladı. Ne diyor? Enflasyonu düşüreceğiz.Vergileri düşüreceğiz. Özgürlükçü olacağız. Dış politikada  yapıcı olacağız. Cari açığı azaltacağız. Tek tip genç yaratmayacağız.

                Bizlerde soruyoruz. 16 yıldır iktidarda klan sizler değilmisiniz? 16 yılda yapamadığınızı şimdi neye dayanarak ve nasıl yapacaksınız?  Bunca yıl iktidrda kalarak bütün fabrikaları sattınız. Üretime yönelik doğru dürüst yatırım yapmadınız. Hakkınızı yemeyelim.İki övünç kaynağımız var. Biri Tekirdağda 2 olan  rakı fabrikasını 18’e çıkardınız. Bird eözel sekötrün İsrail meşeli cola fabrikasını açtınız.

                Sayın Kılıçdaroğlu erken seçime gidelim dediğinde “Erken seçim vatana ihanettir dediniz, ardından 16 önces baskın seçime kalkıştınız.Şimdi bu vatana ihanet olmadı mı? Ne olduda baskın seçime gidildi? Yarın  seçimi kazansanız bunları yapacağınıza nasıl inanacağız? 16 yıldır önünüze betondan set çekenmi vardıda yapmadınız?

                Seçim kararı alınınca Saadet partisi olarak en azından seçim kömürü dağıtamazlar diyorduk, Meğer yanılmışız. Bu sene kışımız Mayısta gelmiş te haberimiz yok. Seçim kömürleri kapı kapı,köy köy dağıtılmaya başlandı. Dar sokaklarda kömür yığınlarından geçemez olduk. Milletimiz çok iktidarlar gördü, ama Ak parti iktidarı kadar devlet imkanlarını sonuna kadar kullanan böyle bir iktidar görmedi.

                Bizler milletimizin sağduyusuna güveniyoruz. Artık yeter Tamam demenin zamanı gelmiştir. Ne kadar kömür,makarna erzak kolileri dağtılsada,hatta üzerine yaza girerken mangal kömürleride dağıtılsa,taşıma suyla değirmenin dönmeyeceği görülmüştür.

                Bizler Saadet partisi olarak üretime yönelik fabrika temeli atarak bu gençliğimizi işsiszlikten kurtaracağız inşallah. Her türlü engellemelere rağmen saadete ereceğimiz günler yakındır “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Emet halkinin sesi olun lutfen @Haber yapın lutfen

11 Mayıs 2018 12:00

90 li yillarada ki gibi taşıma suya döndük 2 gundur bunu niçin haber yapmiyor sunuz. Arıza olabilir yedek olmazmı hadi oda yok 2 günde ariza giderilmez mi hadi onuda yapamadınız eski depodan şu verilemez mi ?