BAŞKAN DOĞAN SEÇİMLERDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ

Emet Ak parti ilçe başkanı Hüseyin Doğan,Milletvekili adaylıklarının açıklanmasının ardından bir açıklama yaptı.

BAŞKAN DOĞAN SEÇİMLERDEN GÜÇLENEREK ÇIKACAĞIZ Siyaset

Emet Ak parti ilçe başkanı Hüseyin Doğan Milletvekili adaylıklarının kesinleşmesinin ardından bir basın açıklaması yaparak,tüm teşkilatları ile birlikte yoğun bir şekiğlde çalışarak 24 Haziran seçimlerinden  güçlü bir şekilde çıkacaklarını ifade etti.

Başkan Doğan yaptığı açıklamada;"24 haziran 2018 Türkiye ve Dünya siyaseti için tarihi bir gün, Ülkemize ve Milletimize hayırlı olsun. 2002den buyana devam eden istikrar ve güven ortamı 24 HAZİRAN seçimleriyle güçlenerek daha iyi bir noktaya gelecek inşaallah. Türkiyenin kaderi Ak parti nin kaderiyle ozdeslesmistir.  Bu minvalde çalışacak ve bu önemli secimden de yüzumuzun akıyla başarıyla ve daha da güçlenerek çıkacağız. Türkiye ve  Dünya siyasetinin;  AK Parti ye,  AK Parti ikditarinin sürekliğine ve liderimiz RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN başkanlığına ihtiyacı vardır. Biz Emet AK Parti ilçe teşkilâtı olarak,  ana kademe, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Mahalle Başkanları, Köy Başkanları, Sandık Yönetim Kurulları ve tüm teşkilat mensupları olarak hazırız. Çalışmalarımızı tekrar gözden geçirip ilçemizde  partimizin oylarını daha yukarılara taşımak için tüm teşkilat mensuplarimizla birlikte calismamızın  zirve gayretini göstereceğiz"dedi.

Başkan Doğan geçimşten bugüne AK parti çatısı altında Kütahyaya hizmet veren tüm Milletvekillerine teşekkür ederken, mevcut yeni aday Milletvekilleri ile birlikte Kalkınan ve büyüyen bir Kütahya ve ilçeleri için gece gündüz demeden çalışacaklarını sözlerine ekledi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar