EMETİN YOL MACERASINDA YENİ İHALE 12 HAZİRANDA

Ak parti Emet ilçe başkanı Hüseyin Doğan KİK tarafından iptal edilen Emet Tavşanlı yolunun yeni ihalesinin 12 Haziran 2018’te yapılacağı müjdesi verdi.

EMETİN YOL MACERASINDA YENİ İHALE 12 HAZİRANDA Güncel

Ak parti Emet ilçe başkanı Hüseyin Doğan KİK tarafından iptal edilen Emet Tavşanlı yolunun yeni ihalesinin 12 Haziran 2018’te yapılacağı müjdesi verdi.

 

            Emet Tavşanlı karayolunun 26-51 km arası yapımı ihaleye çıkmış ve 42 firma ihaleye katılmıştı.Kamu İhale kurumu ülke genelinde tüm ihaleleleri iptal ettiği için kEmet-tavşanlı yol   ihaleside  iptal etmişti.

                Bu gelişmeler üzerine yol  çalışmalarının gecikmemesi için Emet Ak parti ilçe teşkilatı yoğun bir çalışma başlatmıştı. Bu kapsamda bugünde Karayolları bölge müdürlüğünü Bursa’da ziyaret eden  Başkan Doğan müjdeli haberi verdi. Yeni ihale 12 Haziranda…

                Karayolları Bursa bölge müdürü Mehmet Yazıcıoğlu’nu makamında ziyaret eden Emet Ak parti İlçe başkanı Hüseyin Doğan ziyaret sonrası şu açıklamalarda bulundu;

                “ Emet Tavşanlı yolumuzu 26-51 km arası sıcak asfalt olarak ihaleye çıkmıştı.Kamu ihale kurumumuzun Türkiyedeki tüm ihaleleri iptal ettiği için süreç yendien başlamıştı. Teşkilatımız ile birlikte memleketimiz için önem arz eden yol konusunda vakit geçirmeden çalışmalarımıza başladık. Karayolları genel müdürlüğümüz ve bölge müdürlüğümüz nezdinde girişimlerimizi sürdürdük. Karayolları bölge müdürümüz sayın Yazıcıoğlu’nu  ziyaretimizde bizlere yeni ihalemizin yine aynı şekilde  sıcak asfalt olarak 12 Haziranda ihaleye çıkacağını müjdelediler.  Yolumuzun yeniden ihale edilmesinde emek ve katkılarından dolayı, Bakanlığımıza, karayolları genel müdürlüğümüz ve bölge müdürlüğümüze ,Milletvekilllerimize Emet halkımız adına teşekkür ediyoruz “dedi.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar