EMET AK PARTİLİ BAŞKANLAR İFTARDA BULUŞTU

Ak partinin kuruluşundan bugüne Emet ilçe başkanlığı görevinde bulunan parti başkanları iftarda bir araya gelerek önümüzdeki seçimler için istişarelerde bulundular.

EMET AK PARTİLİ BAŞKANLAR İFTARDA BULUŞTU Siyaset

Ak partinin kuruluşundan bugüne Emet ilçe başkanlığı görevinde bulunan parti başkanları iftarda  bir araya gelerek önümüzdeki seçimler için istişarelerde bulundular.

Partinin Kuruluşundan itibaren başkanlık yapmış gençlik kolları ve ana kademe ilçe başkanları Emet termal resortta iftarda bir araya gelirken iftar sonrası 24 Haziran seçimleri için  istişarelerde bulundular.

Kurucu başkan Muhsin Erensoy,Ali Mor, Mehmet Ali Yerem,Adem Cangür,Naci Özcan,Mehmet Yağcıklı,Kadın ve gençlik kolları başkan ve yönetim kurulu üyeleri ve mevcut başkan Hüseyin Doğan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

24 Haziran seçimlerinden birlik ve beraberlik içinde partileri ve davaları için çalışarak zaferle çıkacaklarını ifade eden  Emet Ak parti Emet  ilçe başkanı Hüseyin doğan şunalrı söyledi;

 

“Kendi başkanlığım öneminde  2. defa partimize hizmet vermiş başkanlarımızla bir araya Gelerek istişarelerde bulunduk. Bu şekil toplantılarımızın birlik ve beraberlik içinde senede en az 2 sefer yapılmak üzere devam edeceğiz. Seçim beyannamemiz Türkiyemize hayırlı olsun. En güçlü meclis AKPARTİ kadroları sayesinde olacaktır. “DEDİ.

 Önümüzdeki 24 haziran seçimlerine vurgu yapan başkan Doğan ;” Bu seçim  geçmiş seçimlerin finalidir.   Bu seçimlerde sahalarda beraber birlik içinde daha güçlü bir şekilde seçim çalışması yapacağız.  Emektar ilçe başkanlarımız  ve emektar gençlik kolları başkanlarımızdan söz aldık. Zafer için çalışacağız. Ve Allahın izniyle zaferle seçimlerden çıkacağız.  2019 u beraber omuzlayacak 2023'ü gelecek nesillere evlatlarımıza miras bırakacağız. 2053 ve 2071 'in tohumlarını atıp AK gençliğimize emanet edeceğiz.  Güçlü meclis güçlü hükümet güçlü Türkiye için gece gündüz demeden çalışmaya devam Davetimize icabet eden tüm ilçe ve genclik kolları başkanlarımıza da teşekkür ederim.. “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar