BAŞKAN KOCA BELEDİYE PERSONELİ İLE İFTARDA BULUŞTU

Emet belediyesinde çalışan işçi ve memur personeli aileleri ile birlikte Emet termal resortta düzenlenen iftarda bir araya geldi.

BAŞKAN KOCA BELEDİYE PERSONELİ İLE İFTARDA BULUŞTU Güncel

Emet belediyesinde çalışan işçi ve memur personeli aileleri ile birlikte Emet termal resortta düzenlenen iftarda bir araya geldi.

Emet belediyesinin geleneksel aile iftarının bir yenisi Emet termal resortta gerçekleşti. Daha önce Emet belediyesi bünyesinde çalışırken başta milli eğitim olmak üzere çeşitli likurumlara katılan işçi ve ailelerinin de katıldığı yaklaşık 500 kişi  oruçlarını birlikte açtı.

 İftar sonrası bir konuşma yapan Emet belediye başkanı Mustafa Koca Kütahya genelinde taşeron işçilere sosyal haklarını veren ilk belediyeler arasında yer aldıklarını,hükümetin taşeronları kadroya almasıyla, işçilerin sosyal ve ekonomik şartlarının daha da iyileşeceğini belirterek şunları söyledi;

“Belediye ailesi olarak mübarek ramazan ayında yine bizleri burada biraraya getirdiği için yüce yaradana şükürler olsun. Belediyemizde işçimizden memurumuza,müdürümüzden belediye başkanına hepimizin statü ve görevleri farklı olsada, Emetimize ve Emet halkımıza hizmet vermek için çalışıyoruz. Belediye başkanı olduğumdan bugüne işçilerimizin daima yanlarında olduk.Bizler hizmet için mücadele ederken belediyemize engeller koymaya kalkanlar oldu.Ama Allaha şükürki asla başarılı olamadılar.Engelleri bir bir aşarak hizmetlerimize devam ettik. Bundan  sonrada hizmete devam edeceğiz. Bizlerin hizmet gayretini hiçbir engel kısıtlayamaz.”dedi.

            Başkan Koca belediye olarak halka sunulan hizmetlerde üstün gayretleri için tüm birim müdürlerine,memur ve işçilere teşekkür ederken, elele vererek Emete hizmet vermeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.

            Gecede kadroya geçen işçiler  belediye başkanı  Mustafa Koca’ya şükranlarını sunarak çiçek takdim ettiler.

            Kısa bir süre önce Emet belediyesinden emekliye ayrılan Süleyman Yetilgen ve Ali Kayalı ile, Emet belediyesi yazı işleri müdür vekiliyken Kütahya  belediyesine geçişi onaylanan Halit Güzen’e  belediye başkanı Mustafa Koca tarafından belediye ve Emet’e verdikleri hizmetlerden dolayı teşekkür edilerek birer plaket takdim edildi.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar