MİLLETVEKİLİ TANDAN GEDİZ YOLU MÜJDESİ

MİLLETVEKİLİ TANDAN GEDİZ YOLU MÜJDESİ Siyaset

“Hisarcık-Gediz Yolu Yapımı, 2018 Yılı Yatırım Programına Alınmıştır.”

AK Parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan, Emet ve Hisarcık ilçesinde gerçekleştirilen 27. Dönem Milletvekili aday tanıtım programında yaptığı açıklamada, Hisarcık-Gediz yolu yapımının 2018 yılı yatırım programına alındığı müjdesini verdi.

Emet ve Hisarcık ilçeleri adına büyük önem arzeden Tavşanlı,Çavdarhisar, Simav ve Gediz yolları siyasetin yine gündeminde. Simav ve Çavdarhisar yollarında çalışmalar devam ederken,Tavşanlı youlnda Emet istikametinden Tavşanlıya yeni ihale 12 Haziranda yapılacak.Tavşanlıdan Emet’e doğru olan çalışmalarda çalışmalar dururken yüklenici firmanın ödenek yokluğundan çalışmaların durdurulduğu iddia edildi.

Gedzi yolu içinse Ekonomi bakanı Nihat Zeybekçi Emet ilçesi kız yurdu temel atma törenindede söz vermişit. Şimdi ise Ak parti Kütahya Milletvekili Ahmet Tan bu yolun yapımının 2018 programında yer aldığını açıkladı.

            Emet ve Hisarcık ilçeleri için büyük önem arzeden Gediz yolu projesinin 2018 progrramında yer almasını açıklaması beklentileri artırırken şimdi vatandaşlar programda yer aldığı yazının kamuoyu ile paylaşılmasını bekliyor.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar