KAVUNCU ‘DAN GAZETEMİZE VEDA ZİYARETİ

Ak parti Kütahya Milletvekili Prof. Dr.Vural Kavuncu seçim çalışmaları ve veda ziyaretleri kapsamında bulunduğu ilçemizde gazetemizi ziyaret etti.

KAVUNCU ‘DAN GAZETEMİZE VEDA ZİYARETİ Siyaset

Ak parti Kütahya Milletvekili Prof. Dr.Vural Kavuncu seçim çalışmaları ve veda ziyaretleri kapsamında bulunduğu ilçemizde gazetemizi ziyaret etti.

                Ak parti Emet ilçe başkanı Hüseyin Doğan ile birlikte gazetemizi ziyaret eden Kavuncu Milletvekilliği döneminde  ilçemiz için yaptığı çalışmaları özetlerken, gazetemiz vasıtasıyla Emet halkından helallik istedi.

CUMHURBAŞKANIMIZ VE PARTİMİZ ÜLKEMİZİN VAZGEÇİLMEZİDİR

                Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ak partinin ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu konum itibarı  ile vazgeçilmez odluğunu belirten Kavuncu;”Seçim  çalışması ve dostlarımızı ziyaret için Emet ilçemize geldik.  Öncelikle ülkemiz dünyanın bulunduğu bu karmaşa içerisinde Cumhurbaşkanımız liderliğinde hem varolma mücalesi vermiş,hemde kalkınma hamlelerini gerçekleştirmiştir. Türkiyemiz  baştan sona imar edilmiştir. Bunlar yapılırken başta terör örgütleri olmak üzere her türlü mücadele yapılmış, dünyanın egemen güçlerinin ülkemiz üzerindeki emellerinin engellenmesi adına zeytin dalı,fırat kalkanı,afrin operasyonları ile  mücade verilmiş,verilmeyede devam etmektedir. Bu aşamada Cumhurbaşkanımız ve partimizi ülkemizin vazgeçilmezidir, adeta ülkemizin şahdamarıdır. O nedenle bu seçimler çok önemlidir. Halkımızda her şeyin farkındadır, gereğini yapacaktır.”dedi.

EMET İÇİN 7 YILDA  BİR ÇOK HİZMET YAPTIK

                Görevde bulunduğu 7 yıl içerisinde Emet için bir çok kazanımın gerçekleşmesinin hükümetleri vasıtasıyla sağlandığını belirten Kavuncu;”

“Milletvekili olarak bu Emete son gelişim.7 yıl boyunca biz Emetimizi hiç ihmal etmedik.Belirli aralıklarla gelerek,sürekli halkımızla beraber olduk.Bir göreve başlamak kadar, itibarlı birşekilde bırakabilmekte önemlidir.Çok şükür bugün biz bunu görüyoruz. Çarşı ve sokaklarda vatandaşlarımızla gönül rahatlığı ile birraya gelip helalleşebiliyoruz.Ben tekrar gazeteniz vasıtası ile tüm Emetlilerden helallik istiyorum.Bizim hakkımız varsa helal olsun.

 7 yıl içinde Emet için çok önemli çalışmalar gerçekleştirdik. Özetlemek gerekirse; Emet göleti ile artık zehirli su kavramını gündemdne çıkarıyoruz. Emet halkının belki bir asır kullanacağı yeni devlet hastanemiz hizmete girdi. Modern tıbbi malzemeleri ve doktorları tamamlanıyor. Toplum sağlığı merkezimizi halkımızın hizmetine sunduk. Gazikemal ilkokulunun yeniden yapımı,Tematik lisesi eğitimde yeni kazanımlarımız. Borikasit tesislerimizin 3. fabrikasının yapımına başlanıyor .Bugün tesislerimizde bölgemizden 2100 insanımız çalışıyor. “dedi.

ARTIK EMETİN YOLUDA BAHTIDA AÇIK

                Yol çalışmalarında oldukça sıkıntılı süreçlerdne geçildiğini belirten Kavuncu;”Emetin bundan sonraki önceliği yoldur.Artık Emetin 3 yönden yolu yapılrıekn 4. yönden yoluda yatrımı programına alındı.çavdarhisar,Simav ve Tavşanlı yıllları devam ediyor. Gediz yolu ise programa alındı. Tavşanlı yolu deyince ilk ihaleye çıktığında Genç inşaatın iflası süreci zora soktu.Ardından yapılan 2 ihalede ise kamulaştırmalar ver imar sorunları işlerin yürütülemez hale getirdi. Şimdi ise 12 Haziranda yapılacak ihalede güçlü bir firma işi alırsa çok hızlı bir şekilde bu yolun tamamlandığını hep birlikte göreceğiz.”dedi.

                Bu vesile ile Emet halkımızdan tekrar helallik isterken, bayramlarını şimdiden kutuluyorum. Ülkemiz içinde Emet içinde gelecek günler huzur olsun,refah olsun, aydınlık olsun,halkımızın desteleri Cumhurbaşkanımıza ve AK partimize olsun dileklerimi iletiyorum dedi.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar