BAŞKAN DOĞAN; VAKİT EMET,VAKİT KÜTAHYA VAKİT TÜRKİYE VAKTİDİR

Emet Ak parti ilçe başkanı Hüseyin Doğan seçim sonuçlarının belli olması ile mehlemönünde toplanan halka seslendi.

BAŞKAN DOĞAN; VAKİT EMET,VAKİT KÜTAHYA VAKİT TÜRKİYE VAKTİDİR Siyaset

Seçim sonuçlarınında sona yaklaşılması ile beraber Emet mehlemönü Ak parti ve Mhp li vatandaşlarca doldurulmaya  başlandı. Zafer konvoyu ile seçim zaferini kutlayan partililer büyük bir coşkuyla meydanlardaydı.Havai fişekler ve atılan toplarla zafer kutlandı.

                Meydanda halka seslenen AK parti İlçe başkanı Hüseyin Doğan  oy veren Ak parti,Mhp ve Bbp li seçmenlere teşekkür ederek,gönüllerine yerleri odluğunu, oy vermeyen seçmenlerinde gönüllerinde başlarının üzerinde yerleri olduğunu ifade etti.

Konuşması sık sık  soganlarla kesilen Başkan Doğan Emet zafer meydanında bulunan seçim bürosu önünde halka hitabında şunları söyledi;

                “Zaferimiz,zaferiniz kutlu olsun. Bugünün kazananı ülkemizdir,Kütahyamızdır,Emetimizdir. Bugün 2 kelam etme zamanıdır  Bunlardan ilki yaradanımıza şükür etmek,ikincisi ise aziz milletimize teşekkür etmektir.Şükür ve teşekkürden haberi olmayanlar  zafere asla ulaşamazlar.

                Bugün Türkiye aziz vatana sahip çıkarken nelere sahip çıktı biliyormusunuz?Bu vatan kimlerin biliyormuyuz? Bu vatan genç yaşlarında ülkemiz ve milletimizin bekası için toprağa düşen aziz şehitlerimizindir. Bu vatan 9 ay karnında taşıyıp,ellerine kınalar yakarak askere yolladığı  evladını bu vatan şehit veren analarımızındır. Bu vatan  üzerine titrediği,okullara götürdüğü, başarıları ve askerliği ile gururulandığı,şehit haberi geldiğinde vakur bir biçimde ‘ Vatan sağolsun’ diyen babalarındır. Hasretle yavuklusunun askerden dönmesini beklerken şehit veren eli koynunda şehitlerimizin yavuklularınındır. Bu vatan bayramlarda boynu bükük kalan yetimlerimizindir.  Sizler bugün sadece vatana değil, yetimlere,analara,babalara,bacılara sahip çıktınız.

                Türkiyenin umudu,Türk İslam aleminin tek umudu,dünyada mazlum milletlerin tek umudu Recep Tayyip Erdoğan bugün dünyaya başkan olmuştur.Bugün bizlerle beraber olan devletin adamı milletin adamı sayın Devlet bahçeliye,Mhp  teşkilatlarına,Emet Mhp  teşkilatı,Büyük birlik partisi teşkilatlarımıza,gerçek milliyetçilere teşekkür ediyorum.Bu dava  bu vatan Ak gençlik ve ülkücülere emanet inşallah.

                Değerli kardeşlerim; Eğrigöz bizimi. Mehlemönümüz bir hamamımız bir.Tahtalımız bir şelalemi z bir,aynı dağın yeliyiz hepimiz.Bugün Emet,Kütahya Türkiye kazandı. Üstad Necip Fazıl’ın dediği gibi.İnandık hakka,güvenik halka,sanada yer var bu geniş halkada. Bugün vatan ve millet derdinde olanlar  bizleri  destekledi. Farkına varamayanlar şer odaklarını destekledi.Bize oy veren kadar vermeyen   seçmenlerede saygımız var.  Bizlerin gönüllerinde Ak sevdalılara,ülkücülere,alperenlere yer var .Bize oy vermeyen diğer seçmenlerimizede hem gönlümüzde hemde başlarımızın üzerinde yer var.

24 Haziran için demiştikki Uzun ince bir yol dayız.Gidiyoruz gündüz gece… Şafak vakti ulaşılan bu noktada vakit Emet,vakit Kütahya Vakit Türkiye vaktidir.O vakitte bugündür.Hepimize hayırlı olsun “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar