MURAT KOMUTANA VEDA YEMEĞİ

Bitlise tayini çıkan Emet jandarma komutanı Murat Resul Kılıçaslan'a Emet kaymakamlığınca veda yemeği.

MURAT KOMUTANA VEDA YEMEĞİ Güncel

 Emet Kaymakamlığınca, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Resul Murat KILIÇARSLAN’ a, Bitlis İli Güroymak İlçesine atanması nedeniyle, veda yemeği düzenlendi.

        Kaymakam Hasan ÇİÇEK, hakim ve savcılar, protokol üyeleri, daire amirleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katıldığı yemekte, Kaymakam  ÇİÇEK, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Resul Murat KILIÇARSLAN’ a yeni görev yerinde başarılar dileyerek, göstermiş olduğu özverili ve gayretli çalışmalarından, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve başarı belgesi ile taltif ederek, plaket takdim etti.

        Vedaların zorluğundan bahseden ÇİÇEK, “ Bizler kamu görevlileri olarak bu tür ayrılıklara alışkınız. Birlikte olduğumuz süre içerisinde İlçemizde sağlanan huzur, güven ve uyum ortamına vesile olan İlçe Jandarma Komutanımız Resul Murat KILIÇARSLAN’ a bir kez daha teşekkür ediyorum”

        Veda konuşması yapan, Üsteğmen Resul Murat KILIÇARSLAN, “ Teveccüh buyurarak adıma düzenlenmiş oldukları yemek nedeniyle, Sayın Kaymakamımız Hasan ÇİÇEK Bey’e ve katılımda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Sayın Kaymakamımızın başarı belgesi ile taltif etmeleri ve plaket vermeleri, şahsımı ziyadesiyle memnun etmiş ve onurlandırmıştır.”

        KILIÇARSLAN, “Başta Kaymakamlık Makamı olmak üzere, Kurumlar arasında sağlıklı ve verimli bir diyalogla çalıştık, huzurlu bir işbirliğimiz vardı, buradan güzel hatıralarla ayrılıyorum.

        Ayrıca bizlere değer ve destek veren, her zaman yanımızda olan İlçe halkımıza da teşekkürlerimi sunarım, herkes hakkını helal etsin” dedi.Gazi Emet gazetesi olarak komutan Kılıçaslan'a ilçemizde verdiği hizmetler için teşekkür ederken, yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

 

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar