SPOR LİSESİNİ KAZANAN ÖĞRENCİLERE KAYMAKAMDAN ÖDÜL

Emet kaymakamı Hasan Çiçek spor lisesini kazanan 9 öğrenciyi ödüllendirdi.

SPOR LİSESİNİ KAZANAN ÖĞRENCİLERE KAYMAKAMDAN ÖDÜL Eğitim

Emet Kaymakamı Hasan ÇİÇEK, İlçemiz Ortaokullarından Liseye geçişte, Spor Lisesi mülâkatlarında, Kütahya Aysel-Selahattin Erkasap Spor Lisesine kayıt yaptırmaya hak kazanan 7 erkek, 2 kız öğrencimizi Makamında kabul etti.
        Kaymakam  ÇİÇEK, eğitim dönemi içerisinde Ortaokullardan Liseye geçişte, Spor Liselerinin tercih edilmesine büyük önem verdiklerini, bu konudaki tanıtım, teşvik ve hazırlık çalışmalarının meyvesini vermeye başladığını, bundan sonra da artarak devam edeceğini ifade etti.
        Kaymakam ÇİÇEK, "Kaymakamlığımızın himayesinde, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünün bütün imkânları seferber edilmiştir. Ayrıca, Beden Eğitimi Öğretmenlerimiz Mehmet Ali SARIKAYA, Yasin PEKER ve Erkan DEMİRCİ’ nin göstermiş olduğu özverili ve gayretli çalışmalar, öğrencilerimizin başarılı olmasında, büyük etken olmuştur. Katkısı olan İdarecilerimizi, Öğretmenlerimizi, Spor Lisesine kayıt yaptırmaya hak kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyorum." 
        Kaymakam Hasan ÇİÇEK, Kaymakamlık olarak sanat, kültür ve sportif aktivitelere her zaman destek vereceklerini, özellikle sporun insanları sosyalleştirdiğini, çocuklarımızın ve gençlerimizin, bedeni ve ruhi gelişimlerine olumlu etki sağladığını belirterek, başarılı öğrencilerimize ödüllerini takdim etti. Aynı azim ve performanslarını, bundan sonraki okul hayatlarında da sürdürmelerini isteyen ÇİÇEK, başarılarının devamını diledi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar