KAYMAKAM ÇİÇEK’TEN 15 TEMMUZ MESAJI

Emet Kaymakamı Hasan ÇİÇEK, “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” nedeniyle bir mesaj yayınladı.

KAYMAKAM ÇİÇEK’TEN 15 TEMMUZ MESAJI Güncel

  Emet Kaymakamı Hasan ÇİÇEK, “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” nedeniyle bir  mesaj yayınladı.Kahramanlığın genlerinde muhafaza eden aziz milletimizin 15 temmuzda tüm dünyaya  gösterdiği  vatan sevgisi ve savunmasının asla unutulmayacağını belirterek şu ifadelere yer verdi.

        “Asla unutmayacağımız ve unutturmayacağımız 15 Temmuz hain darbe girişimi, Ülkesine, Devletine, demokrasisine, anayasal düzene ve özgürlüğüne bağlılığını, aydınlık bir gelecek idealinden asla taviz vermeyeceğini tüm dünyaya haykıran asil milletimizin yazdığı kahramanlık destanı ile hüsrana uğramıştır.

        Rengini Şehitlerimizin kanından alan Ay-Yıldızlı Al Bayrağımızın gölgesi altında sonsuza kadar hür ve bağımsız yaşamaya ant içmiş aziz milletimiz, 15 Temmuz gecesi yurdun dört bir köşesinde meydanlarda tanklara, bombalara, kurşunlara göğsünü siper etmiş, bu hain girişimi vatansever güvenlik güçlerimizle birlikte canlarını vererek, kanlarını dökerek engellemiştir. Kahramanlık genlerini bünyesinde daima muhafaza eden aziz milletimiz, günlerce tuttukları demokrasi nöbetleri ile vatan sevgilerini tüm dünyaya bir kez daha haykırmıştır. Devletimizin tüm kurumları, güvenlik güçleri ve asil milletimizin dua ve destekleriyle Ülkemizin bekasına, birliğine, huzuruna ve geleceğine kast eden tüm hain odaklara ve bölücü terör örgütlerine karşı verdiğimiz mücadeleden asla taviz verilmeyecektir.

        Vatan, bayrak ve millet uğruna ebediyete intikal eden tüm Şehitlerimiz ile Gazilerimizin ailelerinin ve yakınlarının daima yanlarında olacağımızı da bir kez daha vurguluyor, 15 Temmuz da Türk Milleti’nin varlığına, istikbaline ve inançlarına ağır bir darbe vurmak isteyenlere karşı gövdesini siper eden Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, Gazilerimizi şükran ve minnetle anarken, aziz milletimizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar