MİLLETVEKİLİ ERBAŞ, YOLLARI TAKİBE ALDI

Erbaş, Domaniç, Tavşanlı ve Emet yollarının tamamlanması ve termal turizm bölgelerinin yatırımcıya cazip hale getirilmesini sağlayacağını söyledi.

MİLLETVEKİLİ ERBAŞ, YOLLARI TAKİBE ALDI Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, dün TBMM Genel Kurulu’nda yapılan seçimler sonrasında MHP Grubu adına “Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm” komisyonu üyeliğine seçildiğini hatırlatarak “Tek amacım bu komisyon faaliyetlerinde Kütahya’nın sorunlarını çözmektir. Bunun için olanca gayretimizle çalışacağız.” dedi. Erbaş, yaptığı açıklamada Kütahya’ya hizmet için bu komisyonda bulunmanın çok önemli olduğunu ifade etti.

Domaniç, Tavşanlı ve Emet yollarının durumunu yakından takip ettiğini bildiren Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, ulaşım noktasında eksik olan konuları çözmek için özel mesai harcayacağını söyledi. Kalkınmanın bir ayağının da ulaşım olduğuna işaret eden Ahmet Erbaş “Bu sorunlarımızı kısa zamanda bitiremezsek çok fazla yol alamayız. Bunun farkındayız. Seçildiğim komisyon sayesinde bu yollar başta olmak üzere Kütahya’mızın tüm ulaşım sorunlarını kısa sürede çözmek için gayret edeceğiz. Bunda kararlıyız” diye konuştu.

Termal turizm ve kültür turizmi için de önemli planlarının olduğunu söyleyen MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya’nın turizm açısından çok büyük bir potansiyele sahip olmasına rağmen henüz yetersiz kaldığını söyledi. Erbaş “Meclis çalışmalarımızda diğer Kütahya milletvekilleri ile de ortaklaşa çalışarak, şahlanmayı bekleyen tüm cevherlerimizi harekete geçireceğiz. Aynı zamanda Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu’nda da bu konularda detaylı çalışmalar yapacağız” dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar