EMEKLİ POLİSTEN THK'YA ANLAMLI BAĞIŞ

Emet ilçesinde yaşayan emekli baş komiser Necdet Kaçmaz Ankara ili kızılcahamam termal tesislerinde bulunan devre mülk tapusunu THK na bağışladı.

EMEKLİ POLİSTEN THK'YA ANLAMLI BAĞIŞ Güncel

Emet ilçesinde yaşayan  emekli baş komiser Necdet Kaçmaz Ankara ili kızılcahamam termal tesislerinde bulunan devre mülk tapusunu THK na bağışladı.
Kaçmaz, Emet THK başkanı Abdülkadir Ekmekçioğlu ve THK genel merkez yönetim kurulu üyesi ve Simav THK kurumu şube başkanı Mehmet Uzun  ile Emet noterliğinde tapusunu THK  bağışlaDI.
Emekli komiser Necdet Kaçmaz  bağış ile ilgili olarak muhabirimize şu açıklamalrda bulundu;
“:Yıllardan beri Atatürk’ün bizlere emanet ettiği THK her zaman imkanlarım ölçüsünde katkıda bulunmaktayım.Bugünde Kızılcahamam termal tesislerinde bulunan devre mülk tapumu THK  bağışladım.Bana bu konuda yardımcı olan THK Emet şube başkanı Abdülkadir Ekmekçioğlu na ve Simav THK şube başkanı ve aynı zamanda THK genel merkez yöneticisi Mehmet Uzun a çok teşekkür ediyorum.”Dedi.
THK Emet şube başkanı Abdülkadir Ekmekçioğlu ise; “Değerli büyüğümüz sayın Necdet Kaçmaz ağabeyime bu değerli bağışlarından dolayı THK Emet şubemiz  ve THK genel başkanımız Kürşat Atılgan adına çok teşekkür ediyorum “dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar