EMET MHP'DEN TEBRİK VE YENİ BİR TEKLİF

Mhp Emet ilçe başkanı Muatafa Mecit yeni hastaneye Fazıl doğan isminin yakıştığını belirtirken yeni tekliflerde bulundu.

EMET MHP'DEN TEBRİK VE YENİ BİR TEKLİF Güncel

Milliyetçi Hareket Partisi Emet  İlçe Başkanı Mustafa MECİT, yeni hastaneye “Dr. Fazıl Doğan” isminin verilmesini olumlu karşıladıklarını belirtti.

Başkan MECİT bazı tekliflerde bulunurken şunları söyledi; “ECDAD Derneği Başkanı Ali DUYAN Hocamızın başlattığı kampanyaya destek verip yapılan yeni hastaneye Dr. Fazıl Doğan‟ın isminin verilmesine parti olarak destek vermiştik. Bunun gerçekleştiğini öğrenip sevindik. Bu vesileyle başta Ali DUYAN Hocamızı, Dayanışma Derneğimizi, partilerimizi, STK‟larımızı gösterdikleri birlik ve beraberlik örneği için tebrik ediyoruz.” dedi

Başkan Mecit;"“Fakat takdir edilmesi ve kadirşinaslık gösterilmesi gereken başkaları da vardır. Ve bu insanları takdir etmek için ölmeleri ya da ilçemizden gitmeleri beklenmemelidir. Mesela son dönemde ilçemize büyük hizmetler veren Müftü İsmail TEMUR bunlardan biridir. Emet‟ten gitmek üzere olan Müftümüz onore edilmeli ve kendi eseri olan kurslardan birisine adı verilmelidir.” “Bu arada geçmiş hizmetler de unutulmamalıdır. Mesela Rahmetli Müftülerimizden Hafız İsmail SAĞIROĞLU da hatırlanmalıdır. Biz, yeni yapılacak Gençlik Merkezi‟ne Cevizdere‟nin genç kahramanı Porsuk Ahmet‟in, bu merkezin en büyük salonuna Beyaz Kelebekler‟in, inşa halindeki KYK Yurduna Hava şehidimiz Ahmet Refik ALP‟in adının yakışacağını, halkımız tarafından uygun görüleceğini düşünüyoruz.”dedi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar