KAYMAKAMLIKTAN TAYİNİ ÇIKAN MEMURLARA VEDA YEMEĞİ

Emet Kaymakamlığınca, İlçe Müftüsü İsmail TEMUR’ a ve İlçe Malmüdürü Cemalettin AYDIN’ a tayinlerinin çıkması nedeniyle, veda yemeği düzenlendi.

KAYMAKAMLIKTAN TAYİNİ ÇIKAN MEMURLARA VEDA YEMEĞİ Güncel

 Emet Kaymakamlığınca, İlçe Müftüsü İsmail TEMUR’ a ve İlçe Malmüdürü Cemalettin AYDIN’ a tayinlerinin çıkması nedeniyle, veda yemeği düzenlendi.

        Kaymakam Hasan ÇİÇEK, belediye başkanı Mustafa Koca,protokol üyeleri, daire amirleri ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katıldığı yemekte, Kaymakam ÇİÇEK, İlçe Müftüsü İsmail TEMUR’ a ve İlçe Malmüdürü Cemalettin AYDIN’ a yeni görev yerlerinde başarılar dileyerek, göstermiş oldukları özverili ve gayretli çalışmalarından, hizmetlerinden dolayı teşekkür etti ve başarı belgesi ile taltif ederek, plaket takdim etti.

        Vedaların zorluğundan bahseden ÇİÇEK, “ Bizler kamu görevlileri olarak bu tür ayrılıklara alışkınız. Devlet Memurluğunun gereği bu. Zamanı geldiğinde herkes, Ülkemizin bir başka yerinde hizmet yapmak üzere, yerinden ayrılacaktır.

        Görev yaptıkları süre içerisinde hem İlçe Müftümüz, hem de Malmüdürümüz İlçemizde güzel hizmetlerde bulundular. Kendilerine özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı, şahsım ve İlçemiz halkı adına bir kez daha teşekkür ediyor, yeni görev yerlerinde aileleriyle beraber sağlıklı, huzurlu ve başarılı geçecek, güzel bir hayat temenni ediyorum.”

        İlçe Müftüsü İsmail TEMUR ve İlçe Malmüdürü Cemalettin AYDIN, müştereken yapmış oldukları veda konuşmalarında ; Teveccüh buyurarak adlarına düzenlenmiş oldukları veda yemeği nedeniyle, Sayın Kaymakamımız Hasan ÇİÇEK Bey’e ve katılımda bulunan herkese çok teşekkür ettiklerini, Sayın Kaymakamımız Hasan ÇİÇEK’ in başarı belgesi ile taltif etmeleri ve plaket vermelerinin, kendilerini ziyadesiyle memnun ettiği ve onurlandırdığını ifade etmişlerdir.

        TEMUR ve AYDIN, başta Kaymakamlık Makamı olmak üzere, Kurumlar arasında sağlıklı ve verimli bir diyalogla çalıştıklarını, huzurlu bir işbirliklerinin olduğunu, Emet İlçesinden güzel hatıralarla ayrıldıklarını belirterek, kendilerine değer ve destek veren, her zaman yanlarında olan İlçe halkına da teşekkürlerini sunarak, herkesten helâllik dilediler.

        Veda yemeği, hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar