SAĞLIK SEKTÖRÜNÜN BAŞARILI EMETLİ İŞ ADAMLARI EMET’E YATIRIM YAPARMI?

Bursada yıllardır sağlık sektöründe hizmet veren Bursa Özel hayat hastanesi sahibi Ahmet Özkul’un termal turizmde fizik tedavi merkezi yönünde sağlık hizmeti vermesi için girişimler sürüyor.

SAĞLIK SEKTÖRÜNÜN BAŞARILI EMETLİ İŞ ADAMLARI EMET’E YATIRIM YAPARMI? Ekonomi

Bursada  yıllardır sağlık sektöründe hizmet veren Bursa Özel hayat hastanesi sahibi Ahmet Özkul’un termal turizmde fizik tedavi merkezi yönünde sağlık hizmeti vermesi için girişimler sürüyor.

                Daha önce Emet kaymakamı Hasan Çiçek, ve AK parti ilçe başkanı Hüseyin Doğan ve yönetim kurulu üyeleri hemşehrimizi Özkul’ub Bursada ziyaret ederek, eski devlet hastanesinin bulunduğu alanda fizik tedavi merkezi kurulması için istişarelerde bulunmuşlardı.

                İlçemize de sık sık gelen hemşehrimiz Özkul Emet ziyaretlerinde de belediye başkanı Mustafa Koca yıda makamında ziyaret ederek belediye taraındna hazırlanan yeni termal kaynaklar hakkında bilgile raldı.

                Emet ilçesinde Bura Özel Hayat hastanesine bağlı bir termal fizik tedavi merkezi kurulması için istişare çalışmaarı sürerken, yeni yerine taşınan eski devlet hastanesi bina ve kampüsünün bu hizmet için uygun olduğu ifade ediliyor.

                Hemşerimiz Özkul teknik ekibice fizibilite çalışmalrarı süren proje hayata geçirilirse ilçemiz birde termal fizik tedavi merkezi kazanmış olacak.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar