DAYANIŞMA DERNEĞİ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI

Emetliler dayanışma ve kalkınma derneği olağan kongresi yapıldı.

DAYANIŞMA DERNEĞİ OLAĞAN KONGRESİ YAPILDI Güncel

Emetliler dayanışma ve kalkınma derneği 29 Mayıs olağan kongresini gerçekletirdikten sonra yeni yönetimi ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Kısa bir süre önce olağanüsütü kongreye giden dernek, 29 Mayıs tarihinde olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongre sonrası İsmail Elmacı başkanlığında Ramazan Sezer, Ahmet Peynirci,Deniz Altınsoy, Süleyman Gökduman,Barbaros Karaosmanoğlu,Halil Er,Dursun Gökduman,Mehmet Ali Yerem, Ömer Toorak,Rıdvan Göksu,İbrahim Duman,Ali Duyan ve Hakan Özcan’dan oluşan yönetim ve komsiyon başkanları toplanarak istişarelerde bulundular.
Yeni eğitim öğretim yılı öncesi lise, ve üniversite düzeyinde çalışmaların öncelik kazanması, ilçenin sağlıklı su sorunu için acil eylem planı uygulaması,yol çalışmalarının aksaklığı,Babuk bey vakfı ve şartlarının araştırılması, vb ilçeyi ilgilendirilen sorunlarda fikir alışverişlerinde bulunuldu.
Başkan İsmaİl Elmacı memleketin çözüm bekleyen sorunlarında ortak akıl oluşturarak birlikte çözmek için çalışılacağını belirtirken, memleket sevdalısı herkese kapılarının açık olduğunu,isteyen vatandaşların dernek komsiyonlarında görev alabileceklerini ifade etti.Elmacı birlik ve beraberlik içerisinde hareket ettikleri müddetçe çözemeyecekleri sorunlarının olmadığınıda sözlerine ekledi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar