BAŞKAN KOCA BU BAYRAMDA ÇOCUKLARI UNUTMADI

Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca Kurban Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi çocuklarımızı bayramlıklarla sevindirdi

BAŞKAN KOCA BU BAYRAMDA ÇOCUKLARI UNUTMADI Güncel

Emet Belediye Başkanı Mustafa Koca   Kurban  Bayramı öncesi ihtiyaç sahibi  çocuklarımızı bayramlıklarla  sevindirdi.

           50 den fazla  çocukla  bayramlık kıyafet alışverişlerini bizzat aileleri ile yaparak bayram sevincini yaşadılar.Çocukların bayramlık alma telaşı ve mutluluğuna başkan Koca’da tanıklık etti.

Belediye Başkanı Mustafa Koca  sosyal sorululuklarını yerine getirmek adına belediyecede daha önceki bayramlarda da olduğu gibi ihtiyaç sahibi çocuklara bayram öncesi bayramlıklarını hediye ettiklerini ifade ederek şunları söyledi;

“Çocuklarımız için bayramların en güzel yanı yeni alınan bayramlıklardır. Ailerimizce alınan bayramlık elbise ve yeni ayakkabılar ile çocuklarımız bayram sabahlarını iple çekerler. Bizlerde sosyal belediyecilik anlayışımız gereği, önceki bayramlardada olduğu gibi ihtiyaç sahibi çocuklarımıza bu coşku ve heyecanı yaşatmaya çalışıyoruz. 50 den fazla çocuğumuzun bayramlık elbise ve ayakkabılarını aldık.Bizzat çocuklarımız mağazalardan gönüllerince beğendikleri elbise ve ayakkabıları aldılar. Projelerimizi  bazı hayırsever vatandaşlarımızda büyük ilgi gösterip,destekde veriyorlar. Bu projemizede hayrısever bir işadamımız ile birlikte gerçekleştirdik.Kendilerine çocuklarımız adına şükranlarımızı sunuyoruz. Biz her zaman diyoruzki çocuklarımız mutlu olur ve gülerlerse,dünya güler,insanlık güler. Mutlu bir nesil yetişir. Emet belediyesi olarak bu tür projelerle daima halkımızın içinde,halkımızla beraber olmaya devam edeceğiz “dedi.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar