BAYRAMI ACIYA BOĞAN KAZADA BEYAZ ARAÇ KAYIP

Yeniceköy motor kazasında 1 kişi hayatını kaybederken ilçe girişindeki mobeselerin aktif olmadığı öğrenildi.

BAYRAMI ACIYA BOĞAN KAZADA BEYAZ ARAÇ KAYIP Güncel

Bayramın ikinci günü meydana gelen kazada bir kişi öldü, iki kişi de yaralanmıştı. Kazaya sebebiyet verdiği belirtilen beyaz araç bulunamazken,ilçe girişindeki mobese kameralarının aktif olmadığı  öğrenildi.

         İkinci bayram günü 3. TOKİ Konutlarından Hisarcık’a gitmek amacında olan Mahmut KICIR, motosikletinin arkasına iki yeğenini de alarak yola çıktı. Hisarcık yolunda, Doğanlar-Yenice yol ayrımına geldiğinde aracının hakimiyetini kaybeden Mahmut KICIR, gidişe göre sol tarafa yöneldi. Önce yol kenarındaki taşlık alana giren sürücü ve iki yeğeni daha sonra tarlaya savruldular. Sürücü Mahmut KICIR olay yerinde can verdi, iki yeğeni ise yaralandı.

         Tedavileri tamamlandıktan sonra ifadelerine başvurulan E.K. (17) ve İ.A.(17), Hisarcık yolunda seyir halinde iken, Doğanlar-Yenice yolundan Emet yönüne aniden dönen beyaz bir otomobilin kazaya sebebiyet verdiğini, kazayı fark ettiği halde durmayıp Emet yönünde yola devam ettiğini söylediler.

         Kazada vefat eden Mahmut KICIR Ertesi günü toprağa verildi.

            MOBESELER ÇALIŞMIYOR !

         Kazadan yaralı olarak kurtulan iki gencin ifadeleri üzerine soruşturma başlatan Jandarma ekipleri Emet girişindeki mobeseleri ve sair kameraları inceleme almak istedilerse de ilçe girişindeki kameraların aktif olmadığını fark ettiler. Bu da suç takibi açısından İlçemizde önemli bir boşluk olduğu gerçeğini ortaya çıkardı.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar