GAZİEMET ŞEHİR STADI IŞIKLANDIRILDI

Emet Kaymakamlığı,Emetbor işletmesi,Emet Belediyesi ve Emet ilçe spor müdürlüğü işbirliği ile GaziEmet şehir stadı ışıklandırıldı.

GAZİEMET ŞEHİR STADI IŞIKLANDIRILDI Spor

 Emet Kaymakamlığı,Emetbor işletmesi,Emet Belediyesi ve Emet ilçe spor müdürlüğü işbirliği ile GaziEmet şehir stadı ışıklandırıldı.

Kaymakam Vekili Hasan ÇİÇEK, ışıklandırılması tamamlanmış olan 75. Yıl Emet İlçe Stadyumunu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Umut IŞIK, Emetspor Kulübü Başkanı Hüseyin ÖZBEYAZ ile birlikte yerinde inceledi. Soyunma Odalarını, Hakem Odasını, saha zeminini, çevresini ve tribünü inceleyen ÇİÇEK, akşam 21.30 sıralarında ışıklar altında gerçekleşen Emetspor Kulübü futbol takımının da antrenmanını izledi.

        İnceleme sırasında bir konuşma yapan Kaymakam  ÇİÇEK, “ İlçe stadyumunun ışıklandırılması sonucu, spor kulüplerimizin önemli bir sorunu, ihtiyacı giderilmiştir. Mesai saatleri dolayısıyla, özellikle de yaz sezonunda, gün içerisinde yeterince antrenman imkânını bulamayan kulüplerimiz, bundan böyle, akşamları da antrenman yapabileceklerdir.”

        Kaymakamlık olarak spora ve sporcuya büyük önem verdiklerini, özellikle sporun çocuklarımız ve gençlerimizin ruhsal ve bedensel gelişimine, sosyal hayatlarına olumlu katkıda bulunacağını, kötü alışkanlıklardan uzaklaştırma noktasında önemli bir etken olacağını belirterek, her türlü desteği, bütün kulüplerimize ve ilçe halkına vereceklerini ifade etti.

        Kaymakam Hasan ÇİÇEK ayrıca, ilçe stadyumu ile ilgili düzenlemede, bakım ve onarımında ve ışıklandırmanın yapılmasında katkısı olan ilgili Kurumlara teşekkür etti.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar