EMET MHP; MANİSALI İL BAŞKANININ MİLLETVEKİLİMİZİ ELEŞTİRMESİ KABUL EDİLEMEZ

Emet Mhp İlçe başkanı Mustafa Mecit Ak parti Kütahya il başkanı Ali Çetinbaş'ın Milletvekili Erbaş ile ilgili açıklamalarını eleştirdi.

EMET MHP; MANİSALI İL BAŞKANININ  MİLLETVEKİLİMİZİ ELEŞTİRMESİ KABUL EDİLEMEZ Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Emet ilçe Başkanı  Mustafa Mecit, Ak parti İl başkanı Ali Çetinbaş’ın milletvekili Erbaş’ı eleştirilerine cevap geldi.

Mecit, milletvekillerini  ayrımcılık yaparak eleştirmeye kimsenin hakkı olmadığını belirten Mecit şunları söyledi;
“Adalet ve kalkınma partisi İl  Başkanının yapmış oldugu basın açıklamasındaki konuşması  yanlış ve kabul edilemez bbir açıklamadır.

Akp vekillerinin sessiz bir sekilde oturmaları, uyarıda bulunmamalaı, gerçekten ne kadar gülünç durumda olduklarını  ayrıca gostermektedir.  Sayın baskan yanınızda  bulunan 3 tane vekillerimiz var.2,5 aydı r ne yaptılar sen onları  anlat önce .MHP ve CHP vekillerinin ne yaptığını  il baskanları çıkar anlatır ,merak etme. ”

Kütahya halkının artık uyandğını ve haklarını arayan Milletvekillerinin bulunmasındna memnun olduklarını ifade eden Mecit;”

Halk uyandı.Herseyi net görüyor ve biliyor.
Neden 5 vekil birlik olalım .KÜTAHYA’ mıza  yeni yatırımlar, is imkanları sunalım.Halkın dertlerine derman olalım demiyorsun? Savunulacak bir şey yokmu da çıkıp sayın Erbaş'ın memleketini sorgulamaya kalkıyorsun.Yanınızda sessizce oturan milletvekilleri bir icraatları bulunmadıkça Kütahyalı olsalar nolur olmasalar nolur?İl başkanı önce kendi milletvekillerini uyarmalı.Ayrıca  sayın Çetinbş’ın kendiside Manisa Demircliymiş. Aman kimseler duymasın”dedi.

 

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar