EMET MESLEK YÜKSEK OKULUNDA GÖREV DEĞİŞİMİ

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi EmetMeslek Yüksekokulu Müdürlük görevinden istifa eden Dr. Öğr. Üyesi Hasan BİRCAN yerine Öğr.Gör.Dr. Uğur Saylan müdürlüğe atandı.

EMET MESLEK YÜKSEK OKULUNDA GÖREV DEĞİŞİMİ Eğitim

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi EmetMeslek Yüksekokulu  Müdürlük görevinden istifa eden  Dr. Öğr. Üyesi Hasan BİRCAN  yerine Öğr.Gör.Dr. Uğur Saylan müdürlüğe atandı.

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BİRCAN’ın müdürlük görevine atanan Öğr. Gör. Dr. Uğur SAYLAN’ a makamında çiçek takdim ederken,  Öğr. Gör. Dr. Uğur SAYLAN Emet MYO bünyesindeki hizmetlerinden dolayı Dr. Öğr. Üyesi Hasan BİRCAN’a teşekkür ederek çiçek ve Üniversite ambleminin bulunduğu el yapımı çini tabağı hediye etti.

Dr. Öğr. Üyesi Hasan BİRCAN; “Emet’te geçen 3 yıl içerisinde eğitim ve öğretimde üzerimize düşen ulvi vazifenin bilincinde olarak elimizden gelen gayreti göstermeye çalıştık. Birçok dostluk ve anı biriktirdik. Benim sizler üzerinde hakkım varsa helal ediyorum, sizlerde bana hakkınızı helal edin.” dedi.

Meslek Yüksekokulu Müdürlüğüne atanan Öğr. Gör. Dr. Uğur SAYLAN ise; kendisini Müdürlük görevine layık gördüğü için Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Remzi GÖREN’e teşekkür etti. Ayrıca Öğr. Gör. Dr. Uğur SAYLAN konuşmasında “Bu bir bayrak yarışıdır. Teslim aldığımız bu bayrağı daha ileriye taşımak, eğitim öğretim adına daha kaliteli işler yapmak için var gücümüzle çalışacağız. Tabii ki bu iş bir ekip işidir. Akademik ve idari personellerimizle birlikte bir bütünlük içerisinde bu görevi layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız.” dedi.   

 

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar