EMET AK PARTİ İLÇE BAŞKANLARI BİR ARADA

Kuruluşundan bugüne Emet ileçsinde AK parti ilçe başkanlığı görevini yürütmüş başkanlar bir araya geldi.

EMET AK PARTİ İLÇE BAŞKANLARI BİR ARADA Siyaset

Emet ilçesinde, AK Parti’nin kuruluşundan itibaren Emet ilçe başkanlığı  görevini yürüten başkanlar,  önümüzdeki yerel seçim çalışmaları ve çeşitli parti çalışmalarında istişare için bir araya geldi.

Emet termal resortta gerçekleştirilen toplantıya  Emet AK Parti kurucu başkanı Muhsin Erensoy, Ali Mor, Mehmet Düz,Mehmet Ali Yerem, Adem Cangür, Naci Özcan, Mehmet Yağcıklı, mevcut başkan Hüseyin Doğan ve bazı yönetim kurulu üyeleri katıldı.

İlçede devam eden ve teşkilatça takipleri süren çalışmaların değerlendirmesi, Mart 2019 yerel seçim istişareleri ve parti seçim çalışmaları konularında fikir alışverişinde bulunuldu.

Oldukça verimli geçtiği beliritlen toplantı sonrası bir açıklama yapan Emet Ak parti ilçe başkanı Hüseyin Doğan şunları söyledi;

“Kuruluşundan bugüne Emet AK Parti'ye emek vermiş olan eski ilçe başkanları istişare toplantısının üçüncüsünü başkanlarımızın tam kadro katılımlarıyla gerçekleştirdik. Hasbihal ve istişare ortamında gerçekleşen toplantıda başkanlarımızın geçmiş seçimlere dair değerlendirme ve tecrübelerini tecrübelerimize kattık. Tüm siyasi partiler için seçimlerin en zoru yerel seçimlerdir. Gayemiz birlik ve beraberlik içinde Geçmişten geleceğe teşkilat bilincinin perçinlediği bir düstur ile yerel seçimlerde bir ve beraber olmaktır. Teşkilatımızın tüm kademeleri ile olduğu gibi eski ilçe başkanlarımızın her biri ile de istişare içerisindeyiz. Toplantımıza iştirak eden ilçe başkanlarımıza değerlendirme ve fikirleri için teşekkür ederiz.”

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar