EMET AK PARTİDEN EMKO'YA ZİYARET

Emet Ak parti ilçe başkanı Hüseyin Doğan ve yönetim kurulu üyeleri bölgenin ilk ve tek kadın kooperatifi Emkoyu ziyaret etti.

EMET AK PARTİDEN EMKO'YA ZİYARET Ekonomi

Emet belediyesi öncülüğünde kurulan ve Kütahya bölgemizin ilk kadın üretici kooperatifi olan Emko’ya Ak parti Emet yönetiminden ilçe tanıtımına katkıları ve çalışmalarından dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirildi.

                Ak parti Emet ilçe başkanı Hüseyin Doğan,yönetim kurulu üyeleri Etem Çamurlu,Melike Güler,Emet Ak parti kadın kolları başkanı Hasibe Hayta Altınok,Emko’ya bir ziyaret gerçekleştirerek  kooperatif çalışmaları için teşekkür edip,bilgi aldılar.

                Emet Kadın girişimi işletme ve üretim kooperatifi sorumlusu Neslihan Türe kooperatifleri bünyesinde halen çini atölyesinde 30 kadar bayan ortaklarının üretim ve satış gerçekleştirdiklerini, Ticaret bakanlığının sosyal kooperatifleşmeye örnek göstererek bölgeye öncülük etmenin haklı gururunu yaşadıklarını belirtti. Türe heyete, çeşitli fuar ve sergilere Emko olarak stantlar açarak ilçenin tanıtımına katkı sağladıklarını belirtirken,özellikle satış ve pazrlama konusunda destek beklediklerini ifade etti.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar