AK PARTİLİ BAŞKANLAR YEREL SEÇİM SEMİNERİ İÇİN ANKARADA

AK parti il ve ilçe başkanları eğitim sürecinin 2. sinde Kütahya ve ilçelerininde aralarında bulunduğu il ve ilçe başkanlrını Ankarada topladı.

AK PARTİLİ BAŞKANLAR YEREL SEÇİM SEMİNERİ İÇİN ANKARADA Siyaset

AK Parti 2. İlçe Başkanları toplantısında  41 ile bağlı ilçe başkanları eğitim süreci amacıyla Ankaradaydı. 42 il ve ilçelerinin katıldığı 1. Eğitim sürecinin 2. Sinde kalan il ve ilçeler yerel seçim haritasını belirledi.

Ak parti Emet ilçe başkanı Hüseyin Doğan,Hisarcık Ak parti ilçe başkanı Ali Var’ında katıldığı organizasyonda  ilçe başkanlarına hitap eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, genel merkezin eğitim çalışmasıyla önemli bir planlama yaptığını vurguladı. İstişare toplantılarının önemli bir maratona hazırlık süreci niteliğinde olduğunu kaydeden Erdoğan, ilçe başkanlarını, ülkenin dört bir yanında partinin davasını omuzlayan, ülkesi ve milleti için koşturan, fedakar ve kıymetli yol arkadaşları olarak nitelendirdi.

AK Parti'nin 18 Ağustos'ta yapılan 6. olağan kongresinde Genel Başkan Yardımcılığı ve Teşkilat Başkanlığı görevini üstlenen Erkan Kandemir, yerel seçimlere yönelik ciddi bir hazırlık çalışması başlattı. İl Teşkilatları'nı yakından tanımak için bizzat ziyaretler gerçekleştiren Kandemir,  akademik eğitim çalışması kapsamında ise ilçe başkanlarını Ankara'da topladı.

Ankara’da ki toplantıyı değerlendiren AK Parti Emet ilçe   Başkanı Hüseyin Doğan Kütahya ve ilçe başkanlarının  tam kadro katıldıkları toplantının oldukça verimli olduğunu söyledi. Toplantının, önümüzdeki Mart ayında yapılacak yerel seçimlere ciddi bir hazırlık çalışması olduğunu kaydeden Doğan ‘Seçimlerde kullanılacak söylemler, yöntemler ve stratejilerde bir bütünlük sağlamak gerekiyor. Bu anlamda genel merkezimin eğitim çalışması, teşkilat olarak eksiklerimizi görme ve tamamlama fırsatı verecek. Genel merkezimizin talimatları doğrultusunda seçimlere son sürat hazırlanacağız’ dedi.

AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ,Genel Bşk Yardımcıları ,Numan Kurtulmuş,Mahir Ünal,Ömer Çelik, Fatih Şahin ve Hamza Dağ’ın İlçe Başkanlarına eğitim ve motivasyon amaçlı hitap ederken seminerde Ekonomi bakanı Berat Albayrakta başkanlara hitap etti.

Başkan Doğan Ankara seminer çalışmaları kapsamından Ekonomi bakanı Berat Albayrak’a ilçe ile ilgili yatırımlarla ilgili istişare imkanı bulduklarını belirtirken,Tarım ve Orman bakanı Bekir Pakdemirli’yede Emet içme suyu göleti ve isale hattı beklentilerini aktardıklArını belirtti.

Başkan Doğan’ın Ankara çalışmaları sürerken, çalışmalar ile ilgili ayrıntılı haberimizi Cuma günü gazetemizde okuyabilirsiniz.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar