İLK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI CHP DEN EROL USTA

31 Mart yerel seçimleri için partilerin başkan adayları belirleme çalışmaları devam ederken, bugün başvuruların sona erdiği Chp’de Emet belediye başkan adayı Erol Usta oldu.

İLK BELEDİYE BAŞKAN ADAYI CHP DEN  EROL USTA Güncel

31 Mart yerel seçimleri için partilerin başkan adayları belirleme çalışmaları devam ederken, bugün başvuruların sona erdiği  Chp’de  Emet belediye başkan adayı Erol Usta oldu.

               Chp  İlçe başkanlığı ve Chp il başkanlığının onay verdiği Erol Usta’nın adaylık  başvurusu Ankaraya sunulurken bugün genel merkezce onaylanması bekleniyor.

               Aynı zamanda Emet Atatürkçü düşünce derneği şube başkanlığı görevini yürüten Erol Usta yıllardır spor kulüpleri,ilçede faaliyet gösteren derneklerde aktif rol alarak tüm ilçe sorunlarına yakınan vakıf olduğunu beyanla;” 31 Mart yerel seçimlerinde ilçemiz ve ilçemiz halkına hizmet vermek için  aday oldum. Edindiğimi deneyimler ve sosyal çevremi ilçemize hizmete dönüştürmek için yola çıktım.Önümüzdeki günlerde projelerimizi halkımızla paylaşacağım. Adaylık yolunda bizlere güvenerek destek veren ilçe başkanımız Fevzi Şen ve yönetim kurulumuza, İl başkanımız Makbul Sarı ve il yönetimimize teşekkür ediyorum “dedi.

                1958  doğumlu Erol Usta yıllarca Emetbor işletme müdürlüğünde güvenlik amirliği görevinde bulundu. Emetbor, Emetspor kulüplerinde yöneticilik  yapan Usta, Emetliler dayanışma ve kalkınma derneği kurucu üyeliğinde görev aldı. Evli ve 2 çocuk babası olan Usta,halen ADD Emet şube başkanlığı görevini yürütüyor.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar