AK PARTİDE ADAYLIK MARATONU BAŞLIYOR

31 Mart 2019 yerel seçimleri için partilerin aday belirleme çalışmaları sürerken Ak parti il başkanlığı,kooordinatör milletvekilleri ile birlikte ilçe ziyaretleri gerçekleştiriyor.

AK PARTİDE ADAYLIK MARATONU BAŞLIYOR Siyaset

31 Mart seçimleri öncesi yerelde ittifak yapmayacakları kesinleşen AK Parti Kütahya il başkanI, yönetim kurulları ile birlikte ilçe teşkilatlarıyla istişare toplantılarına başladı

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, Genel Merkez İl Koordinatörü Kerim Ali Sürekli ve yönetim kurulu ile ilçe ziyaretleri kapsamında  Emet  ilçesini, ziyaret etti. Oldukça iddialı başlayan seçim yarışında iki partinin liderleri ilçe teşkilatlarıyla istişare toplantısı yaptı.

Genel Merkez İl Koordinatörü Kerim Ali Sürekli ile birlikte Emet  İlçe Teşkilatını ziyaret eden AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş, AK Parti Emet İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Seçim hedeflerinin masaya yatırıldığı toplantı sonrası  AK parti Emet ilçe başkanı Hüseyin Doğan “Birlikte daha güzel Emet’i inşa etmeye hazır olduklarını ifade etti.

5 Kasımda aday adaylığı için müracatların kabulüne başlanacağı Ak partide çok sayıda başvurunun yapılması bekleniyor. Memurların ve parti yöneticlerinin 1 Aralık tarihine kadar istifa etmesi gerektiğinden, başvuru süresinin ne zaman sona  ereceği konusunda henüz resmi bir açıklama yok.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar