BAŞKAN DOĞAN,KENDİ REKORUMUZU KENDİMİZ KIRACAĞIZ

Emet Ak parti İlçe başkanı Hüseyin Doğan yerel seçimlerde halkımıza en iyi hizmetleri sunacak adayları belirleyerek kendi rekorlarını kendilerinin kıracağıñı ifade etti.

BAŞKAN DOĞAN,KENDİ REKORUMUZU KENDİMİZ KIRACAĞIZ Siyaset

Emet Ak parti İlçe başkanı Hüseyin Doğan yerel seçimlerde halkımıza en iyi hizmetleri sunacak adayları belirleyerek kendi rekorlarını kendilerinin kıracağıñı ifade etti.

Adaylık başvurularının başladığını ifade eden başkan Doğan açıklalarında şu ifadelere yer verdi.

"Seçimler demokrasinin mihenk taşlarıdır. 31 Mart 2019 'da tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçemiz Emette de belediye başkanlığı, il genel meclis üyeliği ve belediye meclis üyeliği için söz millette olacak."

Sandığa gitmeden önce bizlerde Ak parti olarak Emetimize, Milletimize en iyi hizmetleri sunabilecek adayları belirlemek için teskilatimizla çalışıyoruz. Milletimizin karşısına en iyi adaylarla çıkarak yine kendi rekorumuzu kendimiz kıracagız ...

Başvurular bugün itibari ile başlamış bulunmaktadır.  Belediye başkanlığı için 05.11.2018 ila 12.11. 2018 saat 19.00 a kadar başvurular ilçe teskilatımızda kabul edilecektir. Belediye meclis ve il genel meclis üyeliği içinse 05.11.2018 ila 03.12.2018 e kadar başvurular ilçe teskilatımızda kabul edilecektir.  Aday adayı muracatlarinda aday adaylarının ön bilgilerini internet ortamında girebileceklerini ve ön başvurunun ardından Emet Ak parti ilçe teskilatımıza gelerek aday adayı formunu ıslak imzalı şekilde teslim edeceklerdir.  İnternet üzerinde başvuru yapamayanlarada teskilatimiza geldiklerinde ilgili arkadaşlar başvurularını yapmaya yardımcı olacaklardır. 

Akparti tüm seçimbölgelerinde seçime girebilen her kesimi kucaklayabilen dünyada örneği olmayan büyük bir partidir.  Bu kutlu davada milletimize hizmet edebilecek her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Bu vazifeye aday olabilir.  Akpartimizden aday adaylığı düşünen ce aday adayı  olan hizmet odaklı insan kıymetini bilen dava kardeslerimizi canı gönülden kutluyorum.  Bu seçim sürecinin hem ilçemize hemde ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum" dedi.

 

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar