DAYANIŞMA DERNEĞİ 30 GENCİMİZE İLK BURSLARINI ULAŞTIRDI

Emet ilçesinde bir burs kampanyası başlatan Emetliler dayanışma ve kalkınma derneği, bir yandan bağışları kabul etmeye devam ederken diğer yandan toplanan yardımları öğrencilere ulaştırmaya devam ediyor.

DAYANIŞMA DERNEĞİ  30 GENCİMİZE İLK BURSLARINI ULAŞTIRDI Eğitim

Emet ilçesinde bir burs kampanyası başlatan Emetliler dayanışma ve kalkınma derneği, bir yandan bağışları kabul etmeye devam ederken diğer yandan toplanan yardımları öğrencilere ulaştırmaya devam ediyor.

                Emet ilçesinden çıkara ülkemizin dört bir yanına eğitim mücadelesi Verne öğrencilerimize ve ailelerine destek olmak için mücadele eden dernek yönetimi ilk etapta 30 öğrencimizin hesaplarına ilk burslarını yatırdı.

                Emetliler dayanışma ve kalkınma derneği başkanı İsmail Elmacı, dernek yönetimi olarak başlatılan kampanya kapsamında yönetim kurulu üyelerinin  yoğun bir çalışma içersine girdiklerini beyanla;” Amacımız  Emetli öğrencilerimizin eğitimlerine imkanlarımız dahilinde maddi katkıda bulunmak ve bu gençlerimizdede hemşehrilik bilincinin gelişmesine katıda bulunmaktır. Kurum ve kuruluşlarımız dışında vatandaşlarımız  kampanyamızı destekliyorlar.Kampanyamızın başından beri destek veren, imkanları dahilinde bankalara otomatik ödeme talimatı veren halkımıza teşekkür ediyorum. Burs bağış toplama çalışmalarımız devam ederken, imkanlarımızı zorlayarak daha fazla öğrencimize ulaşmayı kendimize hedef belirledik. Ve bu hedef doğrultusunda 30 öğrencimizin hesaplarına ilk burslarını yatırdık.” Dedi.

                Başkan Elmacı burs  kampanyasına destek vermek isteyen vatandaşların derneğin Emet ziraat Bankası  hesabı olan İban :TR 820001000282303737685002 numarasına  bağışta bulunabileceklerini sözlerine ekledi.

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Mustafa Türk @Bu burslar kime gidiyor

06 Kasım 2018 19:14

Bende üniversite okuyan bir emetli gencim acaba ihtiyacı olanlardan ziyade çevremizdekilerin çocuklarına mı verdiniz ? Burs başvurusu filan olmadı ??