YOL FERYADI TÜRKİYE GÜNDEMİNE OTURDU

Emet Tavşanlı yolundaki kazalara bir kazazedenin yeter artı videosu sosyal meydada en çok paylaşılan video haline geldi.

YOL FERYADI TÜRKİYE GÜNDEMİNE OTURDU Güncel

Emetliler dayanışma ve Kalkınma derneği başkanıyken,Ak partiden belediye başkanı adya adayı olduğu için dernek görevinden istifa eden İsmail Elmacı'nın asit tırları kazası ile ilgili yolda çektiği video , sosyal medyada en çok paylşaılan haber oldu.

Haber ekiplerimizce ajanslarada servis edilen haber, Mynet,Sözcü,Habertürk,Milliyet gibi  internet haberciliğinde başı çeken sitelerde ön sayfalarda yerini aldı.Emet ilçesinde, Emet-Tavşanlı yolunda son günlerde meydana gelen trafik kazalarıyla ilgili bir video çekip yayınlayan İsmail Elmacı'nın paylaşımı, bölgede sosyal medyanın en çok paylaşılan videoları arasına girdi. 
Aynı yolda bir ay önce trafik kazası geçiren ve 3. kez ameliyata gidecek olan Elmacı, paylaşımında yaptığı açıklamalarda, "Lütfen sesimizi duyun. Emet - Tavşanlı yolu yıllardır ihmal edilmiş. Çok tehlikeli. Bu yolda canı yanan insanlardan biriyim. Bende aynı yolda kaza yaptım. Bir aydır evdeyim, acıyı çeken bilir. Bakın Belediye Başkan aday adayı oldum. Beni başkan yapmayın ama lütfen bu yolu yapın. Allah aşkına size yalvarıyorum bu yola bir çare bulun. Size yalvarıyorum. Önümüz kış. Cumhurbaşkanımızın dediği bir laf var. Acil eylem planı. Bu yol için bunu lütfen yapın. Bu işin vebali var. Önümüz kış. Bu vebalin altından kimse kalkamaz" diye konuştu.
Elmacı'nın videosu kısa sürede paylaşım rekorları kırdı ve sosyal medya üzerinden binlerce vatandaş, asit kamyonlarının her gün çalıştığı, bor madeni taşıyan tırların kullandığı Emet-Tavşanlı yolunun yapılması için kampanya başlattılar

Kaynak:  - Gazi Emet Gazetesi
Ercan Kolku

Ercan Kolku / Editör

Tüm Yazıları

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar